قالب نمونه کار وردپرس که در این لحظه از بخش قالب‌های وردپرس فارسی  برای شما دوستان پارسی سازی شده است، Rasputin نام دارد که توسط سایت فاب تمز طراحی گردیده است.

برای نصب قالب نمونه کار وردپرس پس از آن‌که آنرا از طریق هاست وردپرس و یا پیشخوان وردپرس خود بارگذاری و فعال نمودید، می‌بایست مسیر زیر را برای افزودن یک برگه دنبال کنید: پیشخوان > برگه‌ها > افزودن برگه می‌بایست یک برگه را با نام دلخواه ایجاد کرده و در سمت چپ برگه‌ی افزودن نوشته، قالب را بر روی “خانه” قرار داده و نسبت به انتشار برگه اقدام کنید.

پس از منتشر کردن برگه مسیر زیر را دنبال کنید : پیشخوان > تنظیمات > خواندن در قسمت اول این برگه تنظیماتی با نام “در برگه نخست نمایش داده شود” وجود دارد که باید شما در گزینه‌ی دوم (یک برگه یکتا) این قسمت برگه‌ای که با نام دلخواه و قالب “خانه” ساخته بودید را انتخاب و تغییرات را ذخیره نمایید. پس از ذخیره کردن تغییرات و رفتن به برگه‌ی نخست سایت خود، متوجه خواهید شد که قسمتی به عنوان اسلایدر و قسمتی برای نمایش نمونه کارها نمایان شده است که در ادامه به چگونگی استفاده از این دو قسمت خواهیم پرداخت.

اسلایدر و نمونه کارها بر پایه‌ی نوشته‌ها هستند و آیتم‌های آنها را میتوانید بصورت نوشته منتشر کنید، برای تنظیم کردن دسته‌بندی اسلایدر و تعداد نمایش نمونه کارها به مسیر پیشخوان > نمایش > تنظیمات پوسته بروید، در برگ اول (عمومی) میتوانید تعداد نمایش نمونه کارها را مشخص سازید و در برگ دوم (اسلایدر) تعداد نمایش و دسته بندی اسلایدر را انتخاب کنید.