بدون حتی یک زیرمجموعه و تنها تلاش خودتان با روزی 3 ساعت فعالیت کردن حداقل 1 دلار کسب کنید وسوسه شدید؟؟! اره وقتی منم با این سایت اشنا شدم وسوسه شدم و هر روز با این ساعت چند دلار البته با صرف وقت در میارم.

✏️خوب بریم سراغ معرفی سایت

این سایت کاملا معتبره توسط ما تست شده است پس با خیال راحت فعالیت کنید. میزان درامد روزانه 3 دلار و بسته به تلاش شما بیشتر…

شما میتوانید به دو صورت زیر این کار را انجام دهید:

1- وارد کردن کد کپتچا بصورت وارد کردن حروف و اعداد
2- انجام این کار با استفاده از recaptcha یا همون کلیک کردن بر روی تصاویر

در روش اول ارزش هر بار وارد کردن کپتچا بطور متوسط 0.035 سنت است اما در روش دوم ارزش هر کپتچا 0.1 یا 0.2 سنت است.

برای برداشت درآمد خود از این سایت باید دارای یکی از حساب های WebMoney, Payza, Perfect Money, BITCOIN, Payeer AdvCash باشید. حداقل برداشتی برای هر حسابی متفاوت است. برای payeer که من خودم استفاده میکنم، مینیمم برداشت $ 0.5 (نیم دلار) است. کمترین میزان برای حساب وبمانی و همین پایر هست که مقدارش نیم دلار است.

اموزش سایت 2captcha

ابتدا از طریق لینک زیر ثبت نام کنید

لینک ثبت نام

نحوه کار با سایت بدین صورت است که بعد از لاگین شدن در صفحه ای که خواهد آمد و صفحه داشبورد نامیده میشود، باید بر روی Start Work در بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه بعد زبانی را که میخواهید با آن کار کنید را مشخص کرده و تایید کنید. در صفحه بعد با فشردن Start، میتوانید کار را شروع کنید. لازم به تذکر است که در اینجا دو گزینه برای نحوه کار پیش روی شما است که عبارتند از: گزینه normal + ReCaptcha و گزینه Only normal. منظور از normal وارد کردن حروف و اعداد به شکل نوشتاری است و ReCaptcha بصورت انتخاب تصاویر است.

نکته: حتما بعد از ثبت نام به ایمیل خود رفته و روی لینک فعالسازی حسابتان که درون ایمیلی است که سایت برای شما فرستاده است، کلیک کنید تا ثبت نام تکمیل شود و حسابتان تایید شود.

بعد از ثبت نام و قبل از آغاز کار، شما باید یک آزمون اولیه در این سایت انجام دهید. شما باید کپتچاهای این آزمون را با موفقیت و صحیح انجام دهید. این آزمون برای اینست که شما با نحوه انجام کپتچاها در سایت آشنا شوید. در ابتدا شاید این آزمون که شامل 42 کپتچا میشود، سخت و زمان گیر به نظر برسد، اما وقتی که چندتای اول را انجام دهید به اصطلاح قلق کار دستتان می آید و کپتچاها را سریع انجام خواهید داد. کپتچای بعدی آسانتر از کپتچاهای آزمون هستند.

نکته مهم:در مواقعی که کپتچا سخت است و یا اینکه تصویر کپتچا نمی باشد، بر روی دکمه It’s not a Captcha در پایین کپتچا در سمت چپ کلیک کنید تا کپتچای بعدی نمایش داده شود.

روش دیگر کار اینست که شما نرم افزار سایت را از خود سایت و در بالای صفحه ای که کار را شروع میکنید دانلود کرده و با نرم افزار سایت به جای خود سایت کار کنید که در این حالت دیگر احتیاجی به خود سایت ندارید. مزیت کار با نرم افزار به جای خود سایت اینست که میتوانید تنها با حالت انتخاب تصاویر کار کنید که قیمت پرداختی نیز بیشتر است.

در هر حال مواظب باشید تا تصاویر و حروف را درست انتخاب و وارد کنید. در صورت اشتباه به مقدار زیاد اکانتتان مسدود خواهد شد.

روش های درامد زایی

  1. از طریق بات تلگرام

2. از طریق اپلیکیشن

ربات تلگرام

با استفاده از ربات با ادرس: My2CaptchaBot می توانید روزانه با فعالیت در ان دلار کسب کنید.

پس از ثبت نام در سایت وارد شوید و سپس مطابق تصویر زیر api key را کپی کرده و وقتی ربات را استارت کنید باید همان api key را که کپی کرده اید را وارد ربات کنید.

نهایتا با چنین صفحه ای روبرو می شوید بر روی استارت کلیک کنید.

چند لحظه صبر کنید تا تصویری برای شما ارسال کند.

وقتی تصویر ارسال شد ان را باز کرده و تمام حروف و اعداد را بنویسید‌. و دلار کسب کنید.

توجه حتما با فیلتر شکن وارد شوید و از ip های مختلف استفاده کنید.

به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید در صورتی که مداوم اشتباه بزنید حساب شما حذف می شود.

اپلیکیشن

اپلیکیشن را دانلود کرده و api key را وارد اپلیکیشن کنید و شروع به کسب درامد کنید.

لینک ثبت نام

پیشنهاد ما ربات تلگرامی است چون سرعت بسار بالایی دارد ولی اپلیکیشن سرعت خوبی ندارد.