آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

3 راهکار برای سرمایه گذاری موفق روی خودتان [لینک]

سرمایه گذاری اساسا یعنی چه؟ سرمایه گذاری یعنی چشم پوشی از مصرف یک چیز ارزشمند (مانند زمان یا پول) در کوتاه مدت و اختصاص آن، به امید رسیدن به منافع بلند مدت. در این تعریف آینده به 3 بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود.

بهترین سرمایه گذاری انسان در تمام عمر، قطعا سرمایه گذاری بر روی خودش و توسعه مهارت هایش خواهد بود. اما چرا؟

بهترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری است که کمترین ریسک و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

جالب اینکه سرمایه گذاری بر روی توسعه شخصیت خودمان، این ویژگی را دارد.

تمام انسان های موفق، مهارت هایی دارند. برای کسب مهارت های ارزشمند، نیازمند سرمایه گذاری روی خودتان هستید.

اما برای پیشرفت و بهبود شخصیتتان لازم است تا چه منابعی را سرمایه گذاری کنید؟

 1. زمان
 2. پول

حتی فقط با صرف زمان و آزمون و خطا نیز می توان مهارت هایی را کسب کرد و لزوما نیازی به سرمایه مادی نیست.

1- وقت تلف نکنید

در مسیر رفت و آمد به فایل های آموزشی صوتی گوش کنید و یا اگر امکانش هست کتاب مطالعه کنید. زمان هایی که در مسیر رفت وآمد هستید، جزو زمان های مرده محسوب می شوند. اگر بتوانید از این فرصت ها برای یادگیری استفاده کنید، می توانید فوق العاده پیشرفت کنید.

2- زبان انگلیسی را بیاموزید

بیشتر منابع آموزشی دست اول دنیا به زبان انگلیسی هستند. تسلط به زبان انگلیسی می تواند شما را یک سر و گردن از دیگران بالاتر قرار دهد.

اگر زبان انگلیسی شما دست و پا شکسته است، می توانید با مطالعه کتاب های آموزشی به زبان انگلیسی شروع کرده و کم کم با ترجمه لغات جدید این کتاب ها، تسلط خودتان را بیشتر کنید. اما اگر خیلی ضعیف هستید، باید از کلاس های آموزشی شروع کنید.

3- حس فوریت داشته باشید

شاید اگر بخواهم فقط یک ویژگی افرادی که در زمان کوتاه به موفقیت های بزرگ می رسند را بیان کنم، این است که آن ها برای انجام کارها حس فوریت دارند. یعنی اگر کاری باید انجام شود، معتل نمی کنند! به سرعت آن را انجام می دهند.

همینطور هم در مورد آموزش! مهم نیست که شما چند صد تا کتاب خوب را مطالعه کرده اید. تا زمانی که آن ها را به کار نگیرید، تغییری نخواهید کرد. پس به سرعت آنچه که می آموزید را در زندگی و کسب و کارتان به کار بگیرید تا به موفقیت های سریع تر و بزرگ تر برسید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است