آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

فعالسازی سی دی ان رایگان cloudflare + تست شده و تضمینی [لینک]

کلودفلر (CloudFlare) یکی از شرکت های بزرگ شبکه تحویل محتوی یا به اختصار CDN است که به دلیل امکانات خوبی که در پلن رایگان ارائه می دهد در ایران نسبت به شرکت های مشابه طرفداران بیشتری دارد. استفاده از این سرویس باعث افزایش سرعت و ایجاد لایه های امنیتی جهت جلوگیری از حملات DDoS و نمونه های دیگر خواهد شد. می توانید مقاله مزایای استفاده از Cloudflare را مطالعه نمائید.

کلودفلر به دامنه های بین المللی .com گواهینامه SSL رایگان اهدا خواهد کرد. اما دامنه های ملی .ir به دلیل تحریم ها شامل این مزیت نخواهد شد. در این آموزش از digital98 نحوه فعال سازی دامنه های .ir بر روی سرویس کلودفلر را بررسی خواهیک کرد.

فعالسازی cloadflare در سه مرحله آسان

1- ابتدا گواهی SSL را روی سایت خود نصب کنید( می توانید مقاله ssl رایگان با sslforfree یا مقاله ssl رایگان و نامحدود با freesslcertificate را جهت دریافت ssl رایگان let’s encrypt مرور کنید.) میتوانید از ssl رایگان کلودفلر نیز استفاده نمائید. یا اگر گواهی SSL را از قبل فعال یا خریداری نموده اید به مرحله بعدی می رویم.

2- به وبسایت کلودفلر رفته از طریق این لینک، ثبت نام نمائید، در ادامه سایت خود را وارد کنید و دی ان اس هایی که به شما معرفی می شود را با دی ان اس کنونی دامنه ir خود تعویض نمائید. (برای اینکار باید به وبسایت nic.ir مراجعه کنید.)

3- در پنل کاربری حساب کلودفلر می توانید صفحه اصلی CloudFlare را ببینید که دارای چند menu است. به سربرگ SSL/TLS بروید و گزینه Flexible راتیک بزنید. سپس چند ساعت به سیستم فرصت دهید تا گواهینامه شما فعال و علامت سبز رنگ در سمت راست Universal SSL Status فعال شود.

هم اکنون وبسایت شما بدون مشکل با دامنه ملی .ir بر روی سرویس کلودفلیر فعال می باشد.

جهت مقایسه میزان پیشرفت با حالت قبل از انالیزگر GTMetrix استفاده کنید. 😊

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است