آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

افزودن هدر و فوتر متفاوت به صفحات مایکروسافت ورد [لینک]

با افزودن هدر (یا فوتر) به یک صفحه این بخش در سایر صفحات نیز تکرار می‌شود و اگر شما تنها یکی از آن‌ها را تغییر دهید، سایر هدرها (یا فوترها) نیز تغییر خواهند کرد.

برای اینکه بتوانید سکشن‌های (بخش‌‌های) مختلفی ایجاد کنید و هدرهای متفاوتی را به آن‌ها تخصیص دهید مطابق تصاویر زیر، این مراحل را دنبال کنید:

1- به ابتدای صفحه‌ای که قصد جداسازی آن‌را دارید بروید و نشانگر موس را در ابتدای نوشته‌های آن‌ صفحه قرار دهید.

2- از تب Layout بر روی گزینه‌ی Breaks کلیک کرده و در منوی باز شده گزینه‌ی Continuous را انتخاب کنید (در بخش Section Breaks)

3- حال بر روی هدر (یا فوتر) خود کلیک کرده تا وارد بخش ویرایش هدر شوید و در بخش بالایی (قسمت Navigation) بر روی گزینه‌ی Link to Previous کلیک کنید تا این گزینه غیر فعال شود.

4- حال با خیال راحت هدر را تغییر دهید، مشاهده می‌کنید که هدرهای قبلی بدون تغییر باقی می‌مانند!

سایر تنظمیات مربوط به هدر و فوتر

در حالی که در بخش ویرایش هدر و فوتر هستید میتوانید، تنظیمات دیگری را نیز برای این بخش‌ها اعمال کنید، شامل افزودن خودکار تاریخ، تصویر یا اطلاعات فایل به هدر (فوتر)، شماره‌ی صفحه یا تنظیم فاصله‌ی متن هدر از بالا و پایین صفحه و نوشته، برخی از این گزینه‌ها را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است