آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

راه اندازی چند سایت روی هاست سی پنل [لینک]

فرض کنید که از 500 مگابایت فضای هاست خود استفاده کرده اید و 500 مگابایت دیگر از فضای هاست باقی مانده، اگه سرویس هاستینگ شما از قابلیت Add-on Domain پشتیبانی شود، می توانید از 500 مگابایت فضای باقی مانده برای اضافه کردن یه دامین دیگر و ساخت یک سایت مجزای دیگر استفاده کنید.

باید دقت کنید شرکت هاستینگ شما از این قابلیت پشتیبانی میکند یا خیر…

نحوه اجرای قرار دادن چند دامنه روی یک هاست

 1. ابتدا باید به هاست CPanel وارد شوید. برای دسترسی به هاست CPanel خودتون باید 2082: رو به آخر دامین سایتتان اضافه کنید مانند: digital98.ir:2083
 2. سپس از قسمت Domains به بخش Addon Domains بروید.
 3. در مرحله بعد باید نام دامین و زیر دامنه ای که می خواهید به هاست اضافه شود را وارد نمائید. (دقت کنید دامنه که وارد می کنید باید حتما dns هاست شما برای آن ست شده باشد.)
 4. اگر تیک گزینه Create an FTP acount را بزنید، شما یک username و password تعیین خواهید کرد که با استفاده از ان می توانید وارد پنل کاربری هاستتان شوید که البته توصیه نمی کنیم.
 5. در پایان با کلیک بر روی Add Domain می توانید دامنه ای که انتخاب کرده اید را به این هاست اضافه کنید.
 6. در پایان تنها کافیست وردپرس را در پوشه جید ایجاد شده در سیپنل آپلود کنید و مراحل نصب آن برای دامنه جدید را دنبال نمائید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال
  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است