آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس [لینک]

یکی از راه های افزایش بازدید سایت و هدایت کاربران جهت نمایش مطالب بیشتر در هنگام طراحی سایت با وردپرس نمایش لینک مطالب قبلی و بعدی در ادامه مطلب سایت می باشد اگر شما نیز از وردپرس برای راه اندازی سایت تان استفاده کرده اید با استفاده از کد نمایش لینک نوشته قبلی و بعدی در ادامه مطلب وردپرس می توانید این قابلیت را به سایت تان بیاورید. تقریبا قالب وردپرس استاندارد انگلیسی زبان قدیمی و جدید این قابلیت را دارا می باشند.

جهت نمایش پست های قبلی و بعدی باید فایل single.php قالب وردپرس تان را ویرایش کنید و کدهای زیر را در محل های مناسب قرار دهید.

<a href="<?php echo get_permalink(get_adjacent_post(false,'',true)); ?>" class="box1"> << مطلب بعدی  </a>
<a href="<?php echo get_permalink(get_adjacent_post(false,'',false)); ?>" class="box2">  مطلب قبلی >> </a>

در کد بالا با نوشتن کدهای css برای کلاس های box1 و box2 می توانید شیوه نامه دلخواه خود را پیاده سازی کنید و یا به جای کلمات مطلب بعدی و مطلب قبلی می توانید از عکس مورد نظرتان استفاده کنید. علاوه بر نمایش این لینکها می توانید با استفاده از افزونه امتیاز دهی ستاره ای وردپرس قابلیت امتیاز دادن به مطالب را نیز در سایت تان ایجاد کنید و ادامه مطلب حرفه ای تری داشته باشید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است