معرفی سایت billboard.com

منبع انتشار بهترین موزیک های دنیا کجاست؟ از کجا می توان فهمید که بهترین موزیک ها و آهنگ ها در چه منبعی انتشار پیدا می کنند! در این پست از digital98 قصد معرفی بزرگترین سایت معرفی و نظرسنجی انتخاب بهترین آهنگ ها در سراسر جهان را داریم.

بیلبورد (به انگلیسی: Billboard) یک مجلهٔ هفتگی آمریکایی است که به صنعت موسیقی اختصاص دارد. این هفته‌نامه به‌عنوان یکی از رسانه‌های معتبر صنعت سرگرمی‌سازی و نیز نشریه تجاری رسمی صنعت موسیقی به‌شمار می‌رود.

بیلبورد به‌طور خاص در برابر دیگر منابع که دارای گرایش‌های چشمگیری هستند، به‌عنوان یک منبع تخصصی و بیطرف در حوزه اطلاعات صنعت موسیقی شناخته می‌شود. این مجله چندین جدول موسیقی معتبر هفتگی که همواره پیگیر مردم‌پسندترین آهنگ‌ها و آلبوم‌ها در رده‌های مختلف هستند را پشتیبانی می‌کند.

در میان دو جدول مهم‌تر، جدول بیلبورد هات ۱۰۰ بهترین ۱۰۰ آهنگ را فارغ از سبک آنها رتبه‌بندی می‌کند. معیار ارزیابی این جدول برای رتبه‌بندی آهنگ‌ها در ایالات متحده اغلب بر پایه میزان فروش فیزیکی، فروش دیجیتالی و پخش رادیویی است، هرچند بیلبورد ۲۰۰ به صورت متناظر، جدولی است که به بررسی میزان فروش آلبوم‌ها می‌پردازد.

billboard.com بزرگترین منبع پیگیری آثار موسیقی هنرمندان است. بیلبورد به عنوان بزرگترین منبع معرفی و نظرسنجی موزیک سعی دارد برای کاربران خود تجربه ای لذت بخش از معرفی آثار موسیقی همه خوانندگان جهان را برای کاربرانش تداعی کند. معرفی 100 آهنگ برتر، 200 آلبوم برتر، 100 خواننده برتر، بهترین موزیک های سال، معرفی بر اساس سبک های مختلف موسیقی، آثار هنرمندان، فوتوگرافی و ارسال خبرنامه به کاربران از جمله مواردی است که بیلبورد برای کاربران خود به ارمغان آورده است. بهترین آهنگ ها با انتخاب کاربران در سراسر دنیا در بالاترین سطح قرار خواهند گرفت تا زمانی که بهتر از آن منتشر شود و باز هم به انتخاب کاربران این رنک بندی تغییر خواهد یافت.

دسترسی به سایت بیلبورد از داخل کشور محدود شده و شما باید با تغییر ip غیر از ایران به این وبسایت دسترسی داشته باشید.

مطالعه بیشتر در بیلبورد (مجله) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد (wikipedia.org)

این مطلب بروزرسانی خواهد شد.