آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

همه چیز درباره ولنتاین + تاریخ روز ولنتاین [لینک]

تاریخ دقیق شمسی روز ولنتاین

روز ولنتاین (valentine) معروف به روز عشاق که صدها سال پیش در بین مسحیان جهان و کشورهای غربی هر ساله با مراسم جشنی برگزار می شود. هر سال در تاریخ 14 فوریه مردم جشن این روز با ارسال پیام از عشق و محبت را به همکاران، خانواده و دوستان ابراز می کنند. در تقویم شمسی ولنتاین 1398 در تاریخ روز 25 بهمن ماه روز جمعه (1398/11/25) است.

روز ولنتاین یک جشنواره سالانه جشن عشق عاشقانه دوستی و علاقه است. ارسال کارت های روز ولنتاین و گل و صرف زمان خاص با هم به افتخار عشق خود را برای یکدیگر بر می گزینند.

تاریخ اولیه روز ولنتاین

نام روز ولنتاین پس از سنت ولنتاین، (نام کشیش کاتولیک) است که در رم در قرن سوم زندگیمی کرد. داستان های بسیاری در مورد سنت ولنتاین وجود دارد و با گذشت زمان این داستانهای بزرگ به افسانه امروز بدل شده اند.

در زمان والنتاین زندگی بسیاری از رومیان به مسیحیت تبدیل شد، اما امپراتور کلودیوس دوم کافر و قوانین سختی در مورد آنچه که مسیحیان انجام می دادند  وضع می کرد. کلودیوس معتقد بود که سربازان رومی باید به طور کامل اختصاص داده شده به رم باشند و تصویب قانون منع ازدواج انها را تصویب کرد. ولنتاین ازدواج مخفی سربازان مسیحی را آغاز و شهرت و سنت خود را برای باور به اهمیت عشق جهانگیر کرد.

در نهایت، ولنتاین شناسایی و توسط کلودیوس زندانی شد. در حالی که در زندان بود، ولنتاین از همسر و نیز دختر کورش مراقبت کرد. در نهایت، ولنتاین برای جرایمش علیه کلودیوس به قتل رسید. ولنتاین در تاریخ 14 فوریه سال 270 اعدام شد.

روز ولنتاین چگونه شکل گرفت؟

این در حالی بود که بیش از 200 سال بعد، روز 14 فوریه روز ولنتاین اعلام شد. در این زمان رم مسیحی شد و کلیسای کاتولیک مصمم بود که هر گونه اقلیت باقیمانده را تمدید کند. مراسم باروری بت پرستان هر ساله در فوریه برگزار شد و پاپ این جشن را لغو کرد و روز 14 فوریه روز ولنتاین را اعلام کرد و در نتیجه این روز جشن را در تقویم کاتولیک های مقدسین اعلام کرد.

شاو چاوسر در قرون وسطی اولین چیزی بود که با عشق عاشقانه پیوند می خورد. این آغاز سنت عشق عجیب و غریب بود، مراسم عیدی و تحسین، معمولا در رمز و راز. این سفارش در سراسر اروپا پخش شد و داستان هایی درباره دادگاه عالی عشق منتشر شد که در آن قاضیان زن در مورد مسائل مربوط به عشق در 14 فوریه هر سال حکم می کردند. مورخان معتقدند که این ملاقاتها در واقع گردهمایی هایی بودند که مردم شعرهای عاشقانه خود را بخوانند و بازی های آرامش را بازی کنند.

نمادهای روز ولنتاین

تمرین ارسال پیام های عشق به افرادی فرستاده شد که کارت های خاصی را بیان می کردند. این کارت ها خلاقیت های زیبا توسط فرستنده ساخته شده بود و به صورت جداگانه طراحی شده بودند تا نشان دهد که چقدر دوست دارند گیرنده را. کارت معمولا شامل شعری احساساتی، اعلام زیبایی گیرنده و اینکه چقدر آنها دوست داشتند.

کارت های روز سنت ولنتاین با تصاویر کوپید، قلب و گل تزئین شده و با توری و روبان تزیین شده بود. این تصاویر هنوز هم برای نماد عشق استفاده می شود و در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

روز ولنتاین در زمان معاصر چیست؟

در حالی که روز ولنتاین در اکثر کشورها جشن گرفته می شود، فرهنگ های مختلف سنت های خود را برای این جشنواره توسعه داده اند. در بعضی از نقاط جهان، روز ولنتاین به عنوان یک روز برای بیان عشق بین اعضای خانواده و دوستان، و نه از زوج های عاشقانه مشاهده می شود. بعضی از سنتها عبارتند از دادن جوایز و هدایا برای کودکان و دیگران شامل اعترافات بین دوستان است.

روز ولنتاین اغلب با عشق عاشقانه همراه است و میلیون ها کارت روز ولنتاین هر ساله مبادله می شود. هدایا از گل رز تنها با پیام های عاشقانه به دوستداران فرستاده می شود و زوج ها زمان خاصی را با هم صرف می کنند.

بسیاری از زوج ها برای جشن روز ولنتاین با شام، یک پیک نیک و یا غذای مخصوص پخت و پز خانگی را انتخاب می کنند. بسیاری از رستوران ها تبلیغات شام را برای روز ولنتاین ارائه می دهند و غذا اغلب با نمادهای عشق مانند قلب و گل ارائه می شود. یکی دیگر از فعالیت های محبوب روز ولنتاین اقامت در یک هتل لوکس یا یک کافی شاپ و کلا یک مکان زیبا و عاشقانه باشید، فرقی نیم کند مهم با هم بودن است حتی اگر دوچرخه سواری در پارک چیتگر باشد، این به زوجین اجازه می دهد که زن و شوهر از همه چیز دور شوند و از وقت کافی با هم بودن لذت ببرند.

یک دوست، یک همسر یک مادر یک پدر … را در محل کار، یا در خانه با یک شاخه گل رز ولنتاین به عاشقانه ای دعوت کنید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است