دانلود آموزش فارسی نرم افزار اَنکی

با استفاده از Anki همه چیز را به صورت کارا به خاطر بسپارید.

Anki یک برنامه کاربردی رایگان است که به خاطر سپردن همه چیز را آسان می کند. از آنجا که بسیار کارآمدتر از روش های سنتی است، می تواند تا حد زیادی زمان صرف شده جهت یادگیری را کاهش داده و تا حد زیادی میزان یادگیری شما را افزایش دهد. هر کسی که نیاز به یادآوری چیزهایی (مانند کلمات، اطلاعات و …) در زندگی روزمره خود دارد، می تواند از Anki بهره مند شود. از آنجا که این برنامه از محتوا، تصاویر، صدا، فیلم ها و نشانه گذاری های علمی (از طریق LaTeX) پشتیبانی می کند، بنابراین امکانات آن نامحدود است. به عنوان مثال:

 1. یادگیری زبان
 2. مطالعه برای امتحانات پزشکی و قانون
 3. به خاطر سپردن نام ها و چهره مردم
 4. تسلط بر روی جغرافیا
 5. یادگیری اشعار طولانی
 6. و حتی تمرین آکوردهای گیتار!

این برنامه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای گذراندن اوقات خود در اتوبوس یا جاهای دیگر باشد و به راحتی همه چیز را با مرتب سازی هایی که انجام می دهد به خاطر بسپارید .

– ویژگی های کلیدی انکی:

 1. مطالب فلش کارت های پشتیبانی شده: متن ها، تصاویر، صداها
 2. تکرار فاصله (الگوریتم supermemo 2 )
 3. یکپارچه سازی متن به گفتار
 4. بیش از ۶۰۰۰ مطلب مختلف
 5. ابزارک پیشرفت
 6. گزارش های آماری
 7. همگام سازی با AnkiWeb
 8. منبع باز
 9. امکان استفاده از همۀ دیوایس ها
 10. پشتیبانی از محتوا، تصاویر، صدا، فیلم ها و نشانه گذاری های علمی (از طریق LaTeX)

ابزار اصلی ما برای به خاطر‌سپردن اطلاعات مختلف مانند کلمات و اصول و قواعد تلفظ و گرامر، برنامه انکی بر روی کامپیوتر و انکی‌دروید بر روی تبلت و گوشی‌های اندروید است.

این برنامه‌ی رایگان، ساده و قدرتمند را می‌توان روی دستگاه ها (موبایل، تبلت و کامپیوتر) و سیستم عامل‌های مختلف (ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، iOS) نصب کرد.

دانلود و نصب انکی

قبل از هر چیز، لازم است که برنامه انکی را دانلود کنیم. برای این‌کار کافیست از لیست زیر، نسخه مناسب انکی را برای دستگاه و سیستم عاملی که استفاده می‌کنیم، دانلود کنیم:

میتوانید آموزش فارسی این نرم افزار که به صورت جامع و به زبان فارسی تهیه گردیده را از سایت خرید و دانلود نمائید.

همچنین امکان دریافت این برنامه از وب سایت رسمی آن به آدرس ankisrs.net وجود دارد.

پس از دانلود، مراحل ساده نصب را دنبال می‌کنیم تا برنامه انکی روی دستگاه ما نصب شود.

انتخاب زبان محیط برنامه انکی، بر روی کامپیوتر

پس ار نصب انکی بر روی کامپیوتر و هنگام اولین اجرا، از شما خواسته می‌شود که زبان محیط برنامه -فهرست‌ها، دکمه‌ها و غیره- را انتخاب کنیم. توصیه می‌شود که در این مرحله، زبان انگلیسی را انتخاب شود. کار با نسخه فارسی این برنامه به دلیل ترجمه ضعیف و در بعضی موارد نادرست آن، راحت نیست. 

دریافت پکیج لغات آموزش انگلیسی

پکیج های لغات آمادۀ کتاب های « ۵۰۴ واژه،۴۵۰ واژۀ تافل و ۱۱۰۰ واژه » که شامل فایل های apkg. است را از وب سایت digital98.ir در ادامه دریافت و فایل های موجود در فایل فشرده را استخراج نمایید.

 پکیج لغات آمادۀ « 504, 450 , 1100» برنامۀ Anki

حجم فايل: 2٫21 MB  نوع فايل:zip

پکیج لغات آمادۀ کتاب های آمادگی آزمون « GRE » که شامل فایل های apkg. است را از وب سایت digital98.ir در ادامه دریافت و فایل های موجود در فایل فشرده را استخراج نمایید.

 پکیج لغات آمادۀ « GRE » برنامۀ Anki

حجم فايل: 827٫20 kB  نوع فايل:zip

 

✅ درست کردن اولین فلش کارت 

نرم افزار انکی به صورت پیش فرض در هر روز ۲۰ لغت جدید را برای مطالعه به مجموعه لغاتی که باید مرور شود اضافه می کند که این عدد قابل تغییر است. با توجه به کاربردی بودن این نرم افزار برای حفظ لغات زبان یا مطالعه دروس میتوانید آموزش فارسی این نرم افزار که به صورت جامع و به زبان فارسی تهیه گردیده را از سایت خرید و دانلود نمائید.