دانلود رایگان فونت آوینی نسخه 2.0 همان فونت شهید آوینی 2.0 یا به عبارتی دانلود رایگان فونت آوینی که مجموعا می توان دانلود رایگان فونت آوینی برای وب و ورد در این صفحه قرار دارد.

فونت آوینی یک فونت دست نویس فانتزی است که با قلمی روان و پر تحرک نوشته شده است. در اجرای نرم‌افزاری حروف سعی شده است تا حد امکان شکل حروف نرم و فاقد شکستگی باشد در نتیجه شما با فونت‌ی زیبا روبرو هستید که به راحتی حس نشاط و سرزندگی را به اثر گرافیکی شما منتقل می‌کند.

Avini-font

در فونت  آوینی امکان  استفاده از شکل حروف و ترکیبات چندگانه جایگزین (alternative) وجود دارد. مثلاً در تصویر بالا می‌بینید که کلمه آوینی به ۶ شکل مختلف تایپ شده است. (راهنمای چگونگی استفاده از ترکیبات جایگزین در بسته دانلودی موجود است.)

طراح این تایپ قاسم نجاری است که این تایپ‌فیس را برای اجرای کارهای گرافیکی خانه طراحان انقلاب اسلامی بصیر که مروج فرهنگ شهادت است طراحی کرده‌ و برای همین نام سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی را برای این تایپ‌فیس انتخاب کرده است.

– این فونت تنها استفاده گرافیکی و نمایشی دارد. با خرید این فونت تنها یک تک فایل برای استفاده دسکتاپ دریافت می‌کنید.
– بسته فاقد وب فونت، موبایل فونت، و دیگر نسخه‌هاست.
– برای استفاده‌های شرکتی و سازمانی مانند: کمپین تبلیغاتی، هویت سازمانی، نشریات،  برنامه تلوزیونی، بازی و نرم افزار و …  که در آن بصورت جامع از این فونت استفاده شود لازم است لایسنس حقوقی اخذ شود.

لینک دانلود بنا به درخواست پدیدآوردنده حذف گردید. اینجا خرید کنید.

به 3 دلیل زیر فونت را خریداری نمائید؛

1- رعایت مقررات و حقوق پدیدآورنده

2- دریافت آخرین نسخه های بروزرسانی (ایمیل بروز رسانی ها و رفع باگ ها تنها به ایمیل خریدار ارسال میشود.)

3- دانلود هر زمان که نیاز داشتید از طریق پنل اصلی خود سایت 

و …

اگر شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت باشید (بخصوص شرکتها، سازمانها و برند های شناخته شده) ناگزیر هستید برای استفاده از این فونت در محصول مورد نظرتان یک لایسنس صادر کنیدتنها شخص خریدار است که می تواند برای فونت خرید شده لایسنس ایجاد کند.

برای دانلود رایگان دیگر فونت های وب و کامپیوتر و موبایل اینجا کلیک کنید.