لوگو چیست؟ پاسخ: آرمی که معرف کسب و کار شماست و دیگران شما را با آن می شناسند.

پیدا کردن یک طرح زیبا برای لوگو آسان نیست و برای طراحی آن به ابزاری خاص با چاشنی خلاقیت نیاز است. با استفاده از سایت هایی که برای ایجاد لوگو و ارم ایجاد شده اند با کمی تلاش می توان یک لوگوی زیبا و شکیل طراحی کنید.

نیازی به صرف هزینه برای انجام این کار نیست؛ نیازی به نگرانی هم نیست در این مقاله از digital98.ir سایتهای آنلاینی را معرفی می کنیم که در طراحی لوگو کاربردی هستند. این سایت ها به شما قالب هایی از پیش تعیین شده برای طراحی لوگو ارائه می دهند. می توانید به جای لوگوهای از پیش تعیین شده تنها نام تجاری خود را اضافه کنید (مانند لوگوی ساده وبسایت digital98.ir).

کافیست یک تصویر را انتخاب کنید، گزینه های مختلف را تنظیم کنید، برخی از کم کاری ها را انجام دهید و لوگوی زیبایی استخراج نمایید. برای این کار به سایت های زیر مراجعه نمائید:

textcraft.net

طراحی لوگو و یا متن خود برای وب سایت، وبلاگ، فیلم های یوتیوب، تصاویر، آثار هنری، تصویر زمینه، بازی های رایانه ای و غیره از طریق وبسایت Textcraft به صورت رایگان و آنلاین ایجاد کنید. همچنین این وبسایت ریسپانسیو و سازگار با گوشی های اپل و آندروید جهت طراحی لوگو می باشد.

freelogodesign.org

یکی از بهترین سایت ها برای طراحی لوگو و گرفتن آن به صورت واقعا رایگان باشد. ویژگی خوب این سایت این است که شما با کمترین دانش فنی قادر هستید لوگویتان را طراحی و در فرمت png دانلود نمائید. برای این کار پس از ورود به سایت بر روی گزینه get started کلیک کنید.

Logo Genie -logogenie.net-

Logo Genie یکی از سایت های شناخته شده در ایجاد آرم های جذاب آنلاین است. این سایت یک رابط بسیار کاربر پسند و آسان برای استفاده فراهم می کند. فقط دسته را انتخاب کنید، در نام شرکت خود قرار دهید می توانید بسیاری از آرم ها را آماده کنید.

هنگامی که یک آرم خاص را انتخاب می کنید، می توانید آن را حتی بیشتر سفارشی کنید. تغییر رنگ، جهت گیری، اضافه کردن برخی از گرادیان و درخشش را تا زمانی که شما از آن راضی شوید، تغییر دهید. اکنون شما آماده دانلود آرم بسیار جذاب طراحی شده توسط خودتان هستید.

لوگو آنلاین (OnlineLogoMaker.com)

به نظر می رسد یکی از بهترین سایت ها برای طراحی لوگو و گرفتن آن به صورت واقعا رایگان باشد. ویژگی خوب این سایت این است که شما مجبور نیستید یک حساب کاربری برای طراحی و دانلود لوگو ایجاد کنید.

شما می توانید تصویر مناسب را از طیف وسیعی از تصاویر موجود در دسته های مختلف انتخاب کنید یا یک تصویر سفارشی را آپلود کنید. نام تجاری خود را قرار دهید، رنگ، تراز، اندازه، نسبت و آرم خود را آماده کنید. نتایج فوق العاده فقط با صرف چند دقیقه آنلاین بودن.

لوگوهای رایگان (TheFreeLogoMakers.com)

این سایت یک رابط کاربری بسیار ساده و نوعی از الگوهای طراحی محدود را برای انتخاب تهیه می کند. با این حال، با صرف اندکی وقت به لوگویی با هویت دست می یابید. گرچه گرفتن لوگو شما رایگان است، با پرداخت هزینه های دلخواه، می توانید از گرافیک بالا بر روی لوگوی خود در ۸ اندازه مختلف در قالب شفاف استفاده کنید.

باغ لوگو (logogarden.com)

Logo Garden با استفاده آسان ویرایشگر DIy امکان ایجاد آرم های خیره کننده را فراهم می کند. این سایت تجربه کاربری منحصر به فردی را همراه با اثرات سایه، منعکس کننده پستی بلندی ها، درخشش و غیره فراهم می کند. اثرات نماد مانند غنائم و مدال باعث می شود که لوگوی شما جدا و کاملا عالی باشد.

جلوه های متالیکی و اثرات نمادین ویژه ای که سایت فراهم می کند می توانید این جلوه ها را مورد استفاده قرار دهید. پس از اینکه شما از طراحی خود راضی شدید، می توانید ثبت نام کنید و یک لینک دانلود فوری برای لوگوی خود دریافت کنید.

https://www.logaster.com/

آیا می خواهید طرح های بسیار خوبی برای لوگوی خود داشته باشید؟ لگستر جایی است که به دنبال آن هستید! ارائه یک UI کاملا تمیز باعث می شود روند ایجاد لوگو فوق العاده سریع و کارآمد باشد. من فقط با چند دقیقه موفق شدم که یک آرم تبریک پیدا کنم.

چنانچه از سایت راضی هستید، می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و به سرعت از لوگوی آزادانه خود به عنوان یک فایل زیپ استفاده کنید. فایل شما در zip دانلود شده است، شما می توانید شش گونه لوگو اصلاح شده مانند با پس زمینه شفاف، با نشان های معکوس و غیره دریافت کنید. هر چند وضوح تصویر پایین است، با این حال این بد نیست. همچنین، اگر دوست دارید لوگوی شما کیفیت بالاتری داشه باشد، با صرف هزینه های دلخواه، می توانید تصاویر با وضوح بالا را به عنوان فایل های شفاف و مقیاس پذیر دریافت کنید.

خدمات لوگو رایگان (freelogoservices.com)

این سایت گزینه های مختلفی برای لوگوی شما ارائه می دهد. می توانید طرح های ساده ای را با این سایت در چند کلیک ایجاد کنید. هنگامی که یک طراحی را انتخاب می کنید، می توانید رنگ، جهت گیری و غیره را تنظیم کنید تا آن را با نیازهای کسب و کارتان مطابقت دهید.

هنگامی که طراحی لوگوی شما نهایی شده است، سایت نیز گزینه های مشابه را برای ایجاد کارت های کسب و کار مشابه که برای هر سازمان کسب و کار بسیار ضروری است ارائه می کند، آن را آنلاین یا آفلاین انجام دهید. این به شما در ایجاد کسب و کار شما به عنوان یک نام تجاری بیشتر کمک می کند.