در این آموزش از digital98 با استفاده از قطعه کدی درون فایل function.php قالب سایت می‌توانید لوگوی ورود به مدیریت وردپرس را تغییر دهید و لوگوی سایت خودتان را قرار دهید.

برای این کار کافی است مراحل زیر را دنبال کنید؛

از طریق کنترل پنل هاست خود وارد دایرکتوری wp-content/themes/yourtheme/ شده و درون فایل function.php قطعه کد زیر  را کپی کرده و سپس آنها را در پرونده ی function.php قرار دهید.

function custom_login_img() {    echo '<style>#login h1 a {background-image:url('.get_bloginfo('template_directory').'/img/login.png)}</style>';  }   add_filter('login_head', 'custom_login_img', 999);

در این کد “My_logo.png” همان چیزی است که در قالبتان به عنوان لوگو نامگذاری کرده اید. شما باید نام پرونده لوگوی خود را به جای آن قرار دهید(به دایرکتوری img در قالبتان مراجعه کنید و لینک دقیق لوگو را در کد بالا جایگذاری نمائید) پس از تغییر نام لوگو در کد بالا با نام لوگوی خودتان، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون لوگوی سایت خود را با نام My_logo.png درون دایرکتوری images آپلود کنید. (در صورت عدم وجود دایرکتوری images یک پوشه با این اسم ایجاد کرده و درون آن فایل عکس خود را قرار دهید)