آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

تغییر فونت قالب وردپرس به صورت دستی [لینک]

شما باید ۳ مرحله رو طی کنید تا بتونید فونت فارسی دلخواهتون رو به قالب سایت وردپرسی اضافه کنید:

♣ مرحله اول:

در این مرحله برای شما فایل ۴۴ فونت فارسی در انتهای مطلب برای دانلود قرار داده شده و پس از دانلود اون خواهید دید که هر کدوم از فونت ها مشتمل بر ۳ فرمته:

(ttf , woff , eot) بعد از اینکه فونت دلخواه خودتون رو در این سه فرمت انتخاب کردید در پوشه اصلی قالبتون یک پوشه به نام (fonts) وجود داره اگه نبود بسازید! این سه فرمت رو داخل اون قرار می دید. (در صورتی که قالب نصب بود آپلود می کنید)

♣ مرحله دوم:

بعد از مرحله اول شما باید فایل استایل (style.css) یا همون شیوه نامه یا برای قالب های فارسی شده فایل rtl قالب رو باز کنید و در خط های بعد از توضیحات قالب (معمولا شامل این موارده: نام قالب، طراح، ورزن و… )، کد زیر رو قرار بدید: (در اینجا برای نمونه فونت (BYekan) رو انتخاب کردم:

@font-face { font-family: 'BYekan'; src: url('fonts/BYekan.eot'); src: local('BYekan'), url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'), url('BYekan.svg') format('svg'); font-weight: normal; font-style: normal;
}

در ادامه باید کد یا خط بخش هایی رو که دوست دارید فونتش تغییر کنه (نظیر تیتر، محتوا و … ) رو پیدا و به این شکل اون رو با فونت یکان تغییر نام بدید:

font-family: 'BYekan', arial, sans-serif;
font-size: 14px;

البته در صورتی که به دنبال عبارت (font-family) باشید فونت های به کار رفته در شیوه نامه پیدا میشه. بعد از اتمام کار فایل شیوه نامه و ذخیره و لذت اون رو ببرید!

در صورتی که سوالاتی پیرامون تغییر فونت قالب ها داشتید در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

شما می توانید از جعبه دانلود مجموعه ۴۴ فونت فارسی که بعضی از انها نظیر فونت بی بی سی نسیم (BBC Nasim) که کمیاب هم هستند را به رایگان دانلود نمائید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است