آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

بستن صدای پیامهای تلگرام [لینک]

گاهی اوقات اعلانات در تلگرام باعث ناراحتی کاربران میشود به خصوص اعلانات گروه ها و کانال ها که دارای مطالب زیاد میباشد و ارسال پست ها در آنها بالا است. در این مطلب روش غیر فعال سازی نوتیفیکیشن های تلگرام را آموزش خواهیم داد.

برای این کار ابتدا وارد گروه یا کانال شوید سپس بر روی نام کانال یا گروه کلیک کنید.
سپس کلید مربوط به Notifications را خاموش کنید.

مدت زمانی که تمایل دارید Notifications ها غیرفعال بماند را انتخاب کنید. اگر Disable را انتخاب کنید برای همیشه غیرفعال خواهد شد. (البته بعدا اگر بخواهید میتوانید دوباره آن را فعال کنید)
تنظیماتی هم وجود دارند که میتوانید با استفاده از آنها، نوتیفیکیشن‌ های مربوط به تمام گروه‌ ها یا تمام مخاطبین را غیرفعال کنید.
مثلا ممکن است پیام‌ های ارسالی از طرف مخاطبینتان برایتان مهم باشد ولی پیام‌های گروه‌ ها نه! و بخواهید صدای نوتیفیکیشن مربوط به گروه ها را غیرفعال کنید یا برعکس گزینه‌ منو از سمت چپ بالای اپلیکیشن را انتخاب کنید. سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.
وارد قسمت Notifications and Sounds شوید.
اگر میخواهید صدا و ویبره مربوط به پیام‌ های گروه‌ها را غیرفعال کنید، Alert و Vibrate که زیر قسمت Group Notifications هستند را غیرفعال کنید.
و اگر میخواهید صدا و ویبره‌ مربوط به پیام‌ های مخاطبین را غیرفعال کنید، Alert و Vibrate که زیر قسمت Message Notifications هستند را غیرفعال کنید.

مطالب مرتبط ؛

  • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال
    بدون دیدگاه
    وبلاگ
    © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است