آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

ssl رایگان و نامحدود با freesslcertificate [لینک]

فعال سازی ssl رایگان و بدون تاریخ انقضاء

اگر میخواهید گواهی SSL رایگان و نامحدود روی وبسایت خود فعال کنید و از HTTP به HTTPS مهاجرت کنید، دقیقا در زمان درست در مکان درست قرار گرفته اید پس با digital98.ir همراه باشید.

قبلا آموزش ساخت ssl رایگان از sslforfree را از sslforfree.com توضیح داده بودیم. مشکل آن روش اکسپایر شدن گواهینامه ssl بعد از گذشت 90 روز است که باید پس از این مدت دوباره فرایند فعالسازی را تکرار کنید، اما در این آموزش گواهی ssl رایگان و نامحدود را دریافت خواهید کرد.

آموزش ساخت ssl رایگان و نامحدود از freesslcertificate برای اولین بار در وب توسط digital98.ir منتشر می شود. (لایک فراموش نشه)

1- ابتدا وارد وبسایت روبرو شوید: کلیک کنید.

2- در بخش Your email ایمیل خود را وارد کنید.

3- بر روی Help me generate CRS کلیک کنید تا به صفحه جدیدی منتقل شوید. در صفحه جدید در قسمت separated by comma ادرس سایت خود را وارد کنید، مثلا digital98.ir و اطلاعات مربوط به سایت از جمله شهر و کشور را تعیین کنید بقیه گزینه ها را تغییر ندهید منظورم RSA و 2048

4- پس انجام مراحل بالا، کمی پایین تر عبارت Congratulations! CSR has been generated successfully. را مشاهده خواهید کرد (نشانه موفقیت آمیز بودن عملیات است) سپس CRS ساخته شده را کپی نمائید ( کمی خلاق باشید و دکمه کپی را پیدا کنید، دقیقا بالای کد CRS قرار دارد.)

5- به مرحله ی قبل بازگردید و CRS ساخته شده را پیست کنید. (همان مرحله ای که CRS را از شما می خواست و شما نمیدانستید CRS چیست!)

6- بعد از پیست CRS تیک گزینه های زیر آن را بزنید و در پایان تعیین کنید ربات نیستید سپس روی next step کلیک کنید.

7- در مرحله بعد عبارت زیر را مشاهده خواهید کرد.

Please create two directories ‘.well-known/acme-challenge’ in the document root of digital98.ir. Download this zip file (click here) and unzip in your computer. You get a file in a directory named ‘digital98.ir’. Now upload this file in the ‘acme-challenge’ directory. That’s it!

در این مرحله روی عبارت (this zip file (click here کلیک کنید تا فایل نهایی مربوط به SSL دانلود شود. فایل را از حالت فشرده خارج کنید.

8- به هاست خود بروید و فایل دانلود شده را در هاست خود قرار دهید (داخل روت هاست یعنی [ public_html ] پوشه well-known. وجود دارد اگر نیست آن را بسازید و داخل آن پوشه ای دیگر به نام acme-challenge ساخته و فایل دانلود شده را در داخل این پوشه اکسترکت نمایید.)

9- پس از انجام این کار به صفحه ای که فایل را دانلود کردید برگردید (همون صفحه با قرمز مشخص کردم) و گزینه Last step را کلیک کنید.

تبریک ssl رایگان و نامحدود شما قدرت گرفته از Let’s Encrypt اکنون فعال است. تقدیم به کاربران digital98.ir

برای تست کردن گواهینامه ssl نصب شده بر روی وبسایت خود از لینک روبرو استفاده نمایید: کلیک کنید

اگر ssl شما فعال باشد، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است