در اینترنت کتاب های الکترونیکی زیادی وجود دارند که دارای فرمت PDF (پی دی اف) هستند. بعضی از این پی دی اف ها دارای رمز هستند و به اصطلاح با این رمز محافظت می شوند. در چنین مواقعی کاربر قادر به دسترسی به محتویات این فایل های پی دی اف نیست. امروز در digital98 قصد داریم نحوه شکستن قفل پی دی اف را به شما آموزش دهیم. توجه داشته باشید که برای حذف کلمه عبور PDF شما باید پسورد را داشته باشید.

با استفاده از اپلیکیشن های تحت وب شما می توانید رمز PDF را حذف کنید. مزیت اصلی شکستن قفل PDF بصورت آنلاین این است که با استفاده از دستگاه موبایل یا تبلت می توانید فایل های PDF را بشکنید. اما این روش برای فایل های رمزگذاری شده ای که حجم زیادی دارند موثر نیست و وقت زیادی برای آپلود، رمزگشایی و دانلود می گیرد. وب سایت های مختلفی وجود دارند که به طور رایگان رمز فایل های PDF را می شکند. شما می توانید بدون توجه به سیستم عاملی که دارید از این اپلیکیشن های وب استفاده کنید، این روش برای ویندوز، مک، اندروید، iOS و غیره کار می کند

سایت محبوب Unlock PDF

1- سایت Unlock PDF به شما اجازه می دهد پسورد PDF را حذف کنید. شما می توانید PDF رمز دار را از محیط ذخیره سازی ابری مانند گوگل درایو و dropbox وارد سایت Unlock PDF کنید و رمز آنها را بر دارید.

2- همچنین سایت ilovepdf.com به شما اجازه می دهد پسورد PDF را حذف کنید.