آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

تشخیص رنگ عناصر صفحه وب سایت با COLORZILLA [لینک]

سایتها برای ایجاد قالب و ساختاری با شکل متناسب و استاندارد نیاز به یکسری هارمونی رنگ دارد که این هارمونی وقتی در کنار هم قرار می گیرد یک قالب را ایجاد می کند. به تکه های پازل دقت کرده اید؟ هر چیزی باید متناسب در جای خود چیده شود تا شکل نهایی ظاهر شود.

قالب وب سایت هم به همین صورت می باشد. رنگ و نوع متنهای صفحه، تصویر پس زمینه، عکس ها و المان های دیگر وقتی در کنار هم به درستی قرار بگیرد یک ظاهر خوب را به نمایش می گذارد. حالا اگر بخواهید از یک وب سایت کپی برداری کنید و رنگهایی که دوست دارید را برای متن خودتان انتخاب کنید چه راه حلی وجود دارد؟!!

پیشنهاد digital98 استفاده از افزونه ColorZilla می باشد. این افزونه یک تنظیم و انتخاب کننده رنگ صفحه است که در نوار وضعیت مرورگر شما قرار می گیرد. کافی است بر روی دکمه ColorZilla کلیک کرده و نشانگر را بر روی رنگی که می خواهید در موردش بدانید ببرید.

افزونه به شما یادداشتی حاوی اطلاعات در مورد مقادیر رنگ های RGB (قرمز،سبز،آبی) و کد های hexadecimal که شما برای تکثیر رنگ در کل صفحه نیاز دارید نشان خواهد داد. همچنین افزونه شامل یک چرخ انتخاب رنگ، یک تنظیم کننده بزرگنمایی و یک ابزار اندازه گیر است. در ادامه لینک دانلود همراه با آموزش استفاده از این افزونه را مرور می کنیم.

1. ابتدا افزونه را از لینک های زیر دانلود کنید . کافیست بر روی کلید add to firefox یا add to chrome بسته به نوع مرورگرتان کلیک کنید.

2. بعد از نصب علامت یک مداد به مرورگر اضافه می شود. بر روی آن کلیک کرده و موس را در بخش های مختلف یک سایت تکان بدهید.  همانطور که مشاهده خواهید کرد درصد رنگ قسمت انتخاب شده نمایش داده می شود.

3. با کلیک بر روی علامت مداد و انتخاب گزینه Color Picker مشخصات دقیق نمایش داده می شود.

4. این ابزار به شما کمک می کند تا راحت تر بتوانید از درصد رنگهای یک قالب برای خودتان استفاده کنید.

جزئیات بیشتر در: www.colorzilla.com

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است