آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

تفاوت لینک مستقیم با لینک غیر مستقیم [لینک]

با کلیک کردن روی لینک دانلود مستقیم (همه ی فایل هایی که در وبلاگ من هستند با لینک مستقیم اند) سریعا دانلود فایل شروع می شود. در لینک غیر مستقیم فایل ها در سایت هایی مثل mediafire ،rapidshare و … آپلود شده و با کلیک روی لینک، شما به سایتی که فایل در آن آپلود شده هدایت می شوید و با هزار مصیبت فایل را دانلود می کنید.

نقاط قوت لینک مستقیم:

دانلود فایل درجا شروع می شود، سرعت دانلود محدودیت ندارد (فقط به سرعت اینترنت شما بستگی دارد)، اگر وسط دانلود به هر دلیلی دانلود متوقف شود مانند: تمام شدن حجم دانلود، قطع برق و… پس از رفع مشکل دانلود فایل را به راحتی ادامه می دهید، لینک دانلود دائمی است.

نقاط ضعف لینک مستقیم:

آپلود فایل و ساختن لینک مستقیم خیلی سخت است برای شما مشکلی به وجود نمی آورد، برای من مشکل ساز است.

نقاط قوت لینک غیر مستقیم:

آپلود فایل آسان است (برای نویسنده خوب است نه برای شما)

نقاط ضعف لینک غیر مستقیم:

دانلود فایل درجا شروع نمی شود، سرعت دانلود محدود است (به سرعت اینترنت شما بستگی ندارد بلکه به سایتی که فایل در آن آپلود شده مربوط است و سرعت دانلود از یه حدّی بیشتر نمی شود)، اگر وسط دانلود به هر دلیلی دانلود متوقف شود (مانند: تمام شدن حجم دانلود، قطع برق و…) پس از رفع مشکل مجبورید فایل را دوباره از اوّل دانلود کنید، قبل از این که بتوانید فایل را دانلود کنید باید چند دقیقه تبلیغات ببینید و چند دقیقه صبر کنید تا بتوانید فایل را دانلود کنید، لینک دانلود فایل بعد از چند روز از کار می افتد (به سایتی که فایل در آن آپلود شده ربطی ندارد در هر سایتی آپلود شده باشد بعد از چند روز از بین می رود)

در صورت استفاده از لینک مستقیم، فایل مورد نظر را به صورت مستقیم و بدون انتظار جهت نمایش لینک، دانلود خواهید کرد ولی سرور کمکی زمانی استفاده می شود که لینک مستقیم به دلایلی معیوب و غیرقابل دسترسی باشد. در این هنگام لینک کمکی را انتخاب کرده ولی ممکن است برای دانلود محدودیت هایی داشته باشد مثلاً مدت زمانی را باید صبر کنید تا نوبت شما شود و یا سرعت کمتری داشته باشد و از این قبیل مشکلات…..

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است