اگر قصد دارید که ابر برچسب ها یا همون برچسب های پر استفاده را سایت خود نمایش دهید میتوانید با قطعه کد زیر به راحت اقدام به نمایش ابر برچسب ها نمائید.

<?php wp_tag_cloud(array(
'smallest' => 10, // اندازه برچسبهای کوچک
'largest' => 18, // اندازه برچسب های بزرگ
'unit' => 'px', // واحد اندازه
'orderby' => 'name', // الفبایی
'order' => 'ASC', // شروع از a
'number' => 20,   // تعداد برچسب ها
'exclude' => 6 // ایدی برچسب مورد نظر برای حذف از لیست
)); ?>

متغیر smallest: این متغییر مربوط به اندازه قلم یا همان سایز برچسب های کوچک می باشد. در اینجا ما سایز رو برابر با ۱۰ پیکسل گذاشتیم.
متغیر largest: این متغییر مربوط به اندازه قلم یا همان سایز برچسب های بزرگ می باشد. در اینجا ما سایز رو برابر با ۱۸ پیکسل گذاشتیم. منظور از برچسب های بزرگ، برچسب هایی هستش که بیشترین استفاده رو دارند و در پست های زیادی استفاده شده اند.
متغیر unit: این متغییر مربوط به واحد اندازه گیری می باشد که در اینجا ما پیکسل در نظر گرفته ایم. این پیکسل برای سایزهایی است که در متغیرها قبلی صحبت کرده ایم.
متغیر orderby: این متغییر مربوط به مرتب سازی است که ما بر اساس نام مشخص کردیم و گفتیم اگر مرتب می کنید بر اساس نام مرتب کنید. شما می توانید این پارامتر رو تغییر دهید بر اساس نیاز خودتون، کافیه پارمترهای دیگر رو استفاده کنید.
متغیر order: این متغیر هم مربوط به مرتب سازی هستش که اگر ASC رو بزنید یعنی از a شروع به مرتبط سازی کنید. شما می تونید بر اساس نیاز خودتون این پارمتر رو تغییر دهید. 
متغیر number: این متغیر مربوط به تعداد نمایش برچسب ها می باشد ما روی ۲۰ گذاشتیم یعنی فقط ۲۰ برچسب رو نمایش دهید. شخصا بهترین حالت رو ۲۰ میدونم چون خیلی جمع و جور و شیک در میاد.
متغیر exclude: این متغیر برای حذف یک برچسب خاص در این لیست می باشد اگر نخواستید در این لیست برچسبی نمایش داده شود کافیه که آیدی آن را در اینجا وارد کنید.

توجه: اگر می خواهید در مورد نحوه نمایش برچسب ها در وردپرس با استفاده از کد بیشتر بدونید کافیه به سایت وردپرس مراجعه کنید. برای دسترسی به مستندات اصلی روی Function Reference/the tags کلیک کنید تا وارد این بخش شوید.