شما با استفاده از این ترفند آموزش اسانترین راه ذخیره عکس در سکرت چت تلگرام که توسط digital98 آماده شده است، می توانید بدون اطلاع داشتن طرف مقابل عکس های ارسالی در قسمت سکرت چت تلگرام را مشاهده و ذخیره نمائید.

سکرت چت secret chat چیست؟

سکرت چت یا Secret chat به معنای رمزگذاری دیتای ارسالی است. در تلگرام این امکان به اینصورت عمل میکند که هر گونه پیام مانند عکس، متن و … که شما برای طرف مقابل ارسال میکنید بعد از مدت زمان مشخصی که خود شما تعیین میکنید حذف و از بین می رود و مجدد قابل دسترسی نیست. یعنی طرف مقابل فقط میتواند در همان مدت زمان مشخص شده به آن محتوا دسترسی داشته باشد و بعد از آن دسترسی به آن عملا غیرممکن است.

حتی در صورت گرفتن اسکرین شات (عکس از صفحه گوشی) به طرف مقابل توسط تلگرام اطلاع داده خواهد شد.

با باگ یا ترفندی که در سکرت چت تلگرام وجود دارد شما می توانید بدون دیدن حتی عکس دریافتی ، آن را در گوشی خود ذخیره کنید. بدون اینکه طرف مقابل از این کار شما باخبر شود.

چگونه عکس را در سکرت چت دانلود کنیم؟

برای استفاده از این ترفند ابتدا باید عکسی که از طرف مقابل دریافت کرده اید را باز یا دانلود نکنید. زیرا با دانلود و مشاهده عکس باعث می شود تایمر تعیین شده استارت شود و پس از پایان یافتن تایمر، عکس حذف و از حافظه گوشی شما پاک خواهد شد.

1- ابتدا شما باید یک نرم افزار مدیریت فایل های گوشی مانند نرم افزار File Commande یا هر نرم افزار مدیریت فایلی در گوشی خود داشته باشید.

2- سپس بعد از دریافت عکس، این نرم افزار مدیریت فایل را باز کنید. دنبال پوشه ای با نام Android بگردید و آن را باز کنید. سپس به پوشه data رفته و دنبال پوشه دیگری با نام org.telegram.messenger بگردید بعد از باز کردن این پوشه باید با دو فولدر با نام های files و cache رو به رو شوید. شما باید پوشه cache را باز کرده و لیستی از فایلها، تصاویر و … را در این پوشه مشاهده خواهید کرد.

3- جهت دسترسی به عکس ارسالی در سکرت چت شما باید اولین عکس در این پوشه را باز کنید. حالا کافیست آن عکس را کپی و در جای دیگری ذخیره کنید !

4- شما موفق شدید بدون مشاهده عکس ارسالی در سکرت چت و همچنین بدون اطلاع طرف مقابل عکس ارسالی را مشاهده و ذخیره کنید. 😉