اموزش فعال و غیر فعال کردن انتی ویروس eset نود 32

گاهی اوقات بنا به هر دلیلی مانند نصب یک نرم افزار یا کرک کردن ان و یا حتی اکتیو کردن ویندوز خود … مجبور به غیر فعال کردن موقت انتی ویروس نود 32 خود می شوید، در این مقاله ما به شما اموزش این ترفند را خواهیم اموخت، پس تا به انتها با digital98 همراه باشید.

برای غیر فعال کردن انتی ویروس دو راه عمده وجود دارد:

راه اول :

بر روی آیکون آنتی ویروس nod 32 در taskbar راست کلیک کنید:

اکنون صفحه کوچکی مانند شکل زیر نمایش داده می شود. حالا روی pause protection کلیک کنید.

در پنجره جدید باز شده زمان غیر فعال بودن آنتی ویروس را انتخاب کنید که کمترین آن ۱۰ دقیقه و گزینه آخر یعنی Until reboot غیر فعال باقی می ماند تا مجدد کامپیوتر راه راه اندازی کنید.

در صورتی که مشخص نیست چه زمانی کار شما تمام می شود می توانید گزینه آخر را انتخاب کنید و پس از انجام کار مجدد مراحل بالا را انجام دهید و برای فعال کردن مجدد آن گزینه Enable protection را انتخاب کنید.

راه دوم :

آنتی ویروس خود را باز کرده و وارد صفحه اصلی آن شوید، برای اینکار کافیست بر روی آیکون آنتی ویروس nod 32 در taskbar دوبار کلیک کنید تا نرم افزار باز شود:

سپس بر روی Setup و بعد از آن بر روی  Computer protection کلیک کنید:

بعد از آن بر روی گزینه Pause Antivirus and antispyware protection کلیک کنید:

حال مدت زمانی را که می خواهید آنتی ویروس را غیر فعال کنید، انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Apply جهت تایید آن کلیک کنید:

حال آنتی ویروس شما غیر فعال شده است.

فراموش نکنید بعد از انجام کار مورد نظرتان که نیاز به غیر فعال سازی آنتی ویروس داشت، دوباره آنتی ویروس خود را فعال نمایید، برای فعال سازی مجدد تنها کافیست آنتی ویروس خود را باز کرده و در صفحه اصلی برنامه بر روی گزینه Enable Antivirus and antispyware protection کلیک کنید.