آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

اطمینان از امنیت درگاه پرداخت [لینک]

تقریبا همه ما حداقل یکبار به صفحات مخصوص خرید اینترنتی و درگاه های پرداخت اینترنتی مراجعه داشته ایم. همیشه ترسی از این داشتیم که درگاه پرداخت جعلی باشد و ما اطلاعات ضروری و محرمانه حساب را در اختیار افراد کلاهبردار قرار دهیم. برای پرداخت اینترنتی با خیالی راحت با digital98 همراه باشید.

قبل از هر چیز باید از مکانیزم کارکرد این درگاه ها مطلع باشید. در ابتدا فرد کلاهبردار با خریداری یک هاست و دامنه و راه اندازی وب سایتی با شباهت بسیار به درگاه های رسمی سعی به فریب شما میکند. هدف درگاه های جعلی دریافت اطلاعات مهم و محرمانه حساب شما مانند رمز دوم و CVV2 است. عموما با ورود اطلاعات و تایید پرداخت به شما خطا خواهند داد. چون این سایت ها عملا به سرور بانک ها متصل نیستند و نمی توانند عملیات پرداخت را تکمیل کنند.

نشانه های جعلی بودن یک درگاه چیست?

درگاه جعلی سایت ملت

تنها موردی که فعلا قابل جعل نیست آدرس درگاه هست که وظیفه شما بررسی با دقت هرچه تمام این آدرس هاست. این موصوع ربطی به مهارت فرد کلاهبردار ندارد . عملا هیچ دو وب سایتی نمی توانند دارای آدرس مشابه باشند. بعد از چک کردن عنوان آدرس باید بررسی کنید که درگاه حتما دارای https باشد. این عبارت یک پروتکل امنیتی هست. قبل آدرس هر وب سایت و درگاهی ضامن اطلاعات شما و امنیت خود وب سایت می باشد.

درگاه رسمی بانک ملت (به نشانی وبسایت دقت کنید)

نماد اعتماد الکترونیکی

این نماد شاید به نظر خیلی کاربران فقط یک عکس باشه. ولی برای آپلود این عکس روی قالب سایت ، مدیر اون سایت باید روندی رو طی کنه که از صحت  آدرس ، تلفن ، مشخصات و بخش پرداخت آنلاین اطمینان حاصل بشه. اگر از یک فروشگاه اینترنتی  در قالب وب سایت خرید میکنید حتما این نماد رو در پایین قالب پیدا کنید و بعد خرید کنید.

سر کلاهبردارها کلاه بگذارید!

برخی سایت های جعلی پرداخت رو موفقیت آمیز اطلاع میدن. هرچند این اتفاق نخواهد افتاد. حتی در سایت هایی که ارور هم میدن اگر اطلاعاتی مثل شماره کارت رو اشتباه وارد کنید و ببینید به شما خطای اشتباه بودن اطلاعات رو نمیده میشه گفت جعلیه. البته باید از اتصال اینترنت اطمینان داشته باشید و از جعلی بودن خطای عدم اتصال به سرور مطمئن باشید. علت این موضوع دوباره برمیگرده به عدم دسترسی کلاهبردار به سرور بانک و نداشتن اطلاعات صحیح حساب و عدم توانایی در تشخیص صحت اصلاعات حساب بانکی.

آدرس درست سامانه های پرداخت بانکی رو بدونید!

سامانه پرداخت آنلاین بانک سامان :  https://sb24.com

سامانه پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد : https://www.bpi.ir

سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت : https://bankmellat.ir

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است