آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

فیلمبرداری از صفحه نمایش با GifCam [لینک]

فیلمبرداری از صفحه نمایش با GifCam

حتما تا کنون برای شما پیش امده که نیاز به ساخت یک فایل تصویری راهنما برای ارسال به دوستتان یا اشتراک در هر جایی داشته باشید نرم افزار پرتابل GifCam برای مواقعی است که می‌خواهید با فرمت GIF از صفحه نمایشتان فیلم بگیرید.

به کمک نرم افزار GifCam هیچ نیازی به نرم افزارهای اضافی جهت ضبط فیلم ندارید و می توانید به اسانی فیلم خود را به فرمت GIF تبدیل کنید. نرم افزار GifCam با طراحی ساده و کاربرپسند خود شرایطی را به وجود می‌آورد که هر کاربری بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

نرم افزارهای زیادی هستند که کار ضبط از صفحه نمایش را به عهده می گیرند و هر یک به سهم خود امکانات و عملکردهای خاص خود را دارند ولی هیچ کدام دیده نشده که بتواند از صفحه نمایش با فرمت کم حجم GIF فیلمبرداری کنند و همه‌ی آنها با فرمت‌های تصویری مختلفی نظیر Avi، Mkv، Mp4 و ده‌ها فرمت دیگر ضبط می‌کنند. digital98 امتحان GifCam را به شما توصیه می کند.

توضیحات :

در ابتدا که نرم افزار را اجرا کنید یک فضای خالی در نرم افزار است که قسمتی از صفحه نمایش شما را نمایش می دهد. شما هر فعالیتی را که در این محدوده انجام دهید با زدن دکمه Rec به راحتی می‌توانید تمامی حرکت‌ها را ضبط کنید و اگر خواستید می‌توانید در حین ضبط کادر نرم افزار را بزرگ یا کوچک کنید.

در اصل شما دو راه برای ضبط کردن دارید؛

راه اول به این صورت است که یکبار بر روی Rec کلیک کنید و بدون هیچ زحمتی هر چی خواستید ضبط کنید.

راه دیگر استفاده از دکمه Frame است که به شکل دستی و تک تک برای هر کاری که انجام می‌دهید یک فریم ایجاد کنید.

دکمه Edit نیز برای هر دو روش کاربرد دارد؛ با استفاده از این دکمه می‌توانید فریم‌های ناخواسته را حذف کنید یا زمان تأخیر هر فریم را کاهش یا افزایش دهید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است