آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

تست موبایل فرندلی سایت با گوگل [لینک]

تست موبایل فرندلی بودن سایت توسط گوگل معیارهای متفاوتی دارد که از بین آنها می توان به تعریف  viewport در head صفحه در HTML و همچنین نزدیک نبودن بیش از حد المان ها در صفحه و یا کوچک بودن فونت یا المان ها به صورتی که کاربر موبایل را برای خواندن صفحه و یا لمس المان ها با مشکل مواجه کند اشاره کرد.

موبایل فرندلی با گوگل کروم (شبیه ساز موبایل گوگل کروم)

یک از روش تست موبایل فرندلی بودن سایت، استفاده از ابزار شبیه ساز موبایل مرورگر گوگل کروم می باشد. برای استفاده از آن به روش زیر عمل کنید:

1- صفحه وب مورد نظرتان را در گوگل کروم باز کنید.

2- با فشردن کلید F12 وارد محیط Dev Tools شوید.

3- اکنون با فشردن Ctrl+Shift+M می توانید شبیه ساز موبایل گوگل کروم را مشاهده کنید.

با استفاده از گوگل کروم می توانید صفحه مورد تست را به صورت موبایل یا تبلت به صورت افقی یا عمودی آزمایش کنید. در صورتی که تست های شبیه ساز موبایل گوگل کروم با موفقیت انجام شد، نوبت تست موبایل فرندلی بودن صفحات سایت مورد نظرتان توسط ابزار گوگل است.

تست موبایل فرندلی با ابزار Mobile-Friendly Test گوگل

گوگل ابزاری را برای بررسی آنلاین صفحه وب جهت داشت سایتی موفق و انجام سئوی حرفه ای در اختیار وبمستران قرار می دهد. برای این کار می توانید به صفحه Google Mobile-Friendly Test مراجعه کنید و از این ابزار جهت بررسی موبایل فرندلی بودن صفحات سایت خود به صورت انلاین بهره برداری کنید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است