آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

اموزش کامل مخفی کردن آی پی hidden IP [لینک]

چگونه آی پی خود را از دید هکر هیدن و مخفی کنیم؟!

در صورتی که تنها سررشته ای از هک و امنیت را داشته باشید میدانید که بسیاری از هکرها برای نفوذ به سیستم قربانی از IP او استفاده میکنند. با استفاده از این ترفند میتوانید کاری کنید که IP شما برای همیشه دور از دسترس این افراد باشد و به نوعی به طور کامل IP خودتان رو از دسترس دیگران مخفی نگه دارید.در این اموزش دو اموزش جهت مخفی کردن IP آی پی سیستم ویندوز به شما همراهان معرفی می شود.

اولا چرا IP آدرس را مخفی کنیم؟
دلایل بسیاری وجود دارد که شما را قانع کند تا فعالیت انلاین خود را مخفی کنید. مثلا IP آدرس ها می توانند  مکان فیزیکی شما را مشخص کنند، گاهی هم بسیار دقیق اتفاق می افتد. این آدرس ها نیز مانند شناسه شخصی عمل می کنند، و کمی شبیه به شماره تلفن، به تبلیغ کنندگان و مزاحمان این اجازه را می دهد که شما را ردیابی آنلاین کنند. ای نآدرس ها همچنین می توانند برای حملات هدفمند هکرها علیه شما مورد استفاده قرار گیرند.
اما در ورای حریم خصوصی، پنهان کردن IP می توانید راهی ساده تر برای استفاده از وب باشد. جعل کردن IP به شما این امکان را می دهد که حتی محتوای فیلتر شده در ناحیه خود را نیز مشاهده کنید. اما برخی از شرکت ها، مانند Netflix کار خود را برای جلوگیری از دسترسی به محتوا از طریق VPNها شروع کرده اند.

بیشترین کاربرد مخفی کردن آدرس IP برای خبرنگاران و منتقدان دولت است. چرا که گزارش آن ها می تواند در مورد حوزه ای خطرناک یا موارد حساس باشد، که یا نباید افشا گردد یا برای امنیت ملی تهدید به شمار می رود.

روش اول : از طریق دستور MMC در سیستم عامل ویندوز
1- ابتدا از منوی Start به Run رفته و در محیط Run عبارت MMC را تایپ نمایید.
2- در محیط جدید ، از منوی File به قسمت Add/Remove Snap-in بروید.
3- در پنجره باز شده بر روی دکمه Add کلیک کنید.
4- در پنجره جدید ، بر روی IP Security Policy Management کلیک کرده و دکمه Add را بزنید.
5- سپس Finish را زده و خارج شوید.
6- در پنجره قبلی بر روی Ok کلیک کنید.
7- حال در همان محیط اولیه هستید. در حال حاضر آیکون کناری عبارت IP Security Policy Management زرد رنگ است. اکنون میبایست یکبار بر روی آن کلیک کنید تا رنگ آن به سبز تغییر پیدا کند.
8- در پایان از منوی File به Exit رفته و با انتخاب Yes این عملیات را ذخیره کنید.

روش دوم : از طریق نرم افزار  Platinum Hide IP
ابتدا نرم افزار Platinum Hide IP را دانلود کنید.
بعد از دانلود و نصب، نرم افزار را اجرا کنید.

با زدن دکمه Hide IP میتوانید آی پی خود را مخفی کنید و همچنین با استفاده از دکمه Choose IP Country میتوانید کشوری که میخواهید از آی پی آن استفاده کنید را انتخاب کنید.

چگونه IP آدرس خود را عوض کنیم؟
از آنجا که تعداد متناهی از آدرس های IP (4294967296، تحت پروتکل IPv4) وجود دارد، و دسترسی به بسیاری از آن ها فقط از طریق موقعیت مکانی امکان پذیر است، افرادی مانند من و شما لازم نیست که در مورد IP آدرس خود نگران باشیم.
ISP های (ارائه دهنده خدمات اینترنت=Internet Service Provider) ما این آدرس های IP را به ما اختصاص داده اند (که گاهی اوقات آن را باطل می کنند و دوباره به ما اختصاص می دهند)، مودم های ما از آن ها استفاده می کند، و ما با خوشحالی به کار خود ادامه می دهیم، تا زمانی که بخواهیم چیزی را تغییر دهیم.
اگر چه تعداد بسیار کمی از ما مسئول آدرس IP خودمان هستیم، اما راه هایی برای تغییر آن وجود دارد. با کمی جست و جو در اینترنت می توانید از تمام روش های زیرکانه و محرمانه ای که می توانید آدرس جدید دریافت کنید، به دست خواهید آورد. حتی سایت هایی وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند.
شما همچنین می توانید مودم خود را برای یک دوره زمانی کوتاه خاموش کنید و ببینید که آیا ISP به شما یک آدرس جدید اختصاص می دهد یا خیر. اکثر افرادی که زیاد به این حوزه وارد نیستند از این روش برای تغییر آدرس IP خود استفاده می کنند. یا حتی شما می توانید به طور مستقیم با ISP خود تماس بگیرید و درخواست آدرس جدید کنید، اما ممکن است با برخی از سوالات خسته کننده مواجه شوید.
به نظر مخفی کردن IP ساده تر از تغییر آن است. از آن جا که این آدرس ها مانند دیگر موارد در حفظ و نگه داری خود هوشمند نیستند، فکر خوبی است که IP آدرس خود را محرمانه نگه دارید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است