آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

عدم نمایش مطالب دسته خاص وردپرس [لینک]

این عدم نمایش مطالب دسته‌ای خاص بیشتر زمان‌هایی کاربرد داره که ما قصد داشته باشیم مثلا مطالبی رو که در دسته‌ای خاص درج می‌شن رو در صفحه اصلی به نمایش در نیاریم بلکه یک صفحه اختصاصی برای دسته خاص مورد نظر طراحی کنیم و اونجا نمایش بدیم، برای همین دوست داریم مطالب این دسته فقط تو اون صفحه قابل تماشا باشه.

برای این کار کافی هست کد زیر رو در فایل functions.php قالب وردپرس خودتون کپی و یا اینکه اون رو به افزونه اختصاصی خودتون اضافه کنید:

// Hide contents of a specific batch in Home
function exclude_category( $query ) {
if ( $query->is_home ) {
$query->set( 'cat', '-7,-1' );
}
return $query;
}
add_filter( 'pre_get_posts', 'exclude_category' );

حالا تو خط 5 اعداد 7 و 1 همون IDهای مربوط به دسته‌هایی هستند که نمی‌خوایم مطالب اون‌ها در صفحه اصلی نمایش داده بشه و شما باید ID مربوط به دسته‌های خودتون که نمی‌خواین نمایش داده بشن رو جای‌گزین اون‌ها کنید، فقط یادتون باشه درج علامت “-” قبل از شماره ID اجباری هست.

برای بدست آوردن ID دسته‌ها هم کافیه از پنل مدیریت وردپرس وارد بخش دسته‌ها شده و اشاره ‌گر ماوس رو روی دسته‌ای که ID اون رو لازم دارین ببرین، با این کار لینکی در قسمت پایین و سمت چپ مرورگر نشون داده میشه که در آن عددی مقابل کلمه ID نشون داده میشه و این همون عدد مورد نیاز یا همون ID دسته‌ای که انتخاب کردین هست.

مطالب مرتبط ؛

  • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال
    بدون دیدگاه
    وبلاگ
    © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است