آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

چگونه ملکه قلب شوهرم باشم؟ [لینک]

با نکات ظریف زیر ملکه قلب همسرتان باشید

در ظرفهای لوکس غذا آماده کنید و غذاها را تزئین کنید، پنجشنبه و جمعه اشپزی نکنید. خانه را مثل عید تمیز نگه دارید.

برای خود لباسهای خوشگل و ست بگیرید. لوازم ارایشهای مرغوب و مارک بخرید. باشگاه بروید و به تغذیم توجه کنید. همیشه بوی عطر بدهید، وقتی با همسرتان حرف میزنید از کلمات اقا و عزیزم استفاده کنید. ارایشگاه بروید و برای خود پس انداز کنید. می توانید حتی یک زبان یاد بگیرید و تافل بگیرید.

انقدری جدی برخورد کنید که مادرشوهر وخواهر شوهر و کلا هیچکس نتواند به شما توهین یا بی احترامی کند. به موقع نماز  و قران بخوانید. به فقرا کمک کنید و کلا ازهیچ احد و الناسی هیچ توقعی نداشته باشید.

به شوهرتان همانقدر محبت کنید که او به شما محبت می کند هیچ وقت وسط جرو بحث جواب ندهید بعد در ارامش تمام خواسته هایه تان را بازگو کنید، هیچ وقت قهر نکنید. سعی کنید مشکلات را با حرف زدن حل کنید.

فراموش نکنید که امپراطورهای واقعی یه ملکه واقعی دارند. راه رو شروع کنید و همینطور ادامه بدهید.

هر هفته بیرون بروید حتی شده درحد یک ساعت برای اینکه همسرتان درک کند که شما هم نیاز به تفریح دارید.

شبها قبل خواب به پوستتان برسید و حتما با لباس خواب بخوابید نه با آن لباسی که از صبح تنتان بوده.

وقتی مریض می شوید زیاد کار نکنید و یکم خودتان را لوس کنید تا شوهرتان یکم به شما رسیدگی کند، البته فقط یکم، اصلا زیاده روی نمی کنید ولی اجازه ندهید خانه کثیف شود.

گاهی اوقات با سس کنار بشقاب برای همسرتان بنویسید i love you یا با نعنا و گل محمدی و گردو روی ماست عکس قلب بکشید و کنارش بنویسید دوست دارم و……

وقتی همسرتان برای شما  کادو می گیرد حتی اگر خوشتان نیامد از او تشکر کنید ان هم با ذوق وشوق و اصلا غر غر نکنید، سعی کنید بیشتر انرژی مثبت و بگو بخند باشید ولی نه خنده در حد غش کردن فقط در حد یک لبخند دلنشین.

همیشه تن صدایتان را کنترل کنید تا شوهرتان با دقت تر به حرفهایتان گوش کند، همیشه از خنده غش و ضعف نروید و گاهی به یک لبخند بسنده کنید تا خودتان را مسخره خاص و عام نکرده باشید.

وقتی همسرتان عصبیست و رفتارش تغییر می کند به او گیر سه پیچ ندهید. مردها گاهی به تنهایی و آرامش نیاز دارند. می توانید اول در را باز کنید با سلام برایش چای یا شربت بیاورید تا نوش جان نماید و بعد غذا رابیاورید تا میل کند و بعد میوه و … و بعد سر شوهرتان را رو پاهایتان بگذارید و موهایش را ماساژ دهید و با او حرف بزنید و از او بپرسید که چرا ناراحت است و سعی کنید ارامش را به او هدیه دهید.

گاهی اوقات جلوی همسرتان کتاب بخوانید تا بداند شما هم اهل مطالعه هستید که اگر جایی نظری دادید اطلاع داشته باشد که اطلاعات دارید و الکی نظر نمی دهید.

هیچوقت از هیچ زنی یا دختری پیش همسرتان تعریف نکنید و همیشه خود را همه چی تمام بینید و از خود و چهره خود تعریف کنید مثلا بگویید چقدر این مدل موهام بهم میاد یا بگویید چقدر ناخنهام خوشگل شده و رنگ لاکم به دستم میاد… و خواهید دید همسرتان هم حرف شما را تایید می کند.

فراموش نکنید همان موقع که اذان شروع به گفتن می کند به خواندن نماز و نزدیک شدن به خدا مشغول شوید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است