ایمو یا به لاتین imo یک اپلیکیشن پیام رسان محبوب در دنیا است که با استفاده از آن می توانید اقدام به ارسال پیام متنی و صوتی، ارسال عکس و ویدیو از گالری و تماس صوتی و تصویری با کیفیت اشاره نمود. در صورتی که فکر می کنید برنامه ایمو نیاز های شما را برآورده نمی کند یا بنا به هر دلیلی قصد ترک کردن این برنامه را دارید، به سادگی هرچه تمام تر و از طریق خود تنظیمات برنامه می توانید اکانت ایمو را حذف یا در اصطلاح دیلیت اکانت کنید.

در این مطلب از digital98 تصمیم داریم آموزش حذف اکانت ایمو (دیلیت اکانت ایمو) را به صورت گام به گام خدمت شما منتشر کنیم. برای این منظور در ادامه همراه ما باشید:

 

آموزش تصویری و گام به گام دیلیت اکانت ایمو؛

پروسه حذف اکانت ایمو مثلِ حذف اکانت تلگرام کار پیچیده و زمان بری نیست، و شما تنها کافیه که از خود تنظیمات ایمو و با گذراندن چند گام اکانت خودتونو حذف کنید.

گام اول: ابتدا وارد اپلیکیشن imo در گوشی خود شوید.

گام دوم: در صفحه اصلی برنامه imo روی گزینه.سه نقطه موجود در بالای صفحه ضربه بزنید. (هدف رفتن به تنظیمات برنامه ایمو است)

گام سوم: اکنون از بالای صفحه بر روی نماد تظیمات یا همون چرخ دنده ضربه بزنید.

گام چهارم: شما اکنون در تنظیمات برنامه ایمو هستید. از بین گزینه های موجود بر روی گزینه Delete imo account ضربه بزنید.

گام پنجم: در این مرحله، شما در بخش دیلیت اکانت ایمو قرار دارید. با کمک از تصویر زیر ابتدا کشور خود را انتخاب کرده و سپس در کادر بعدی شماره موبایل خود را وارد کنید.

گام ششم: پس از انتخاب کشور و وارد کردن شماره، از بالای صفحه روی گزینه Delete ضربه بزنید.

گام آخر: در مرحله ی آخر یک پنجره برای شما باز خواهد شد که با انتخاب گزینه Yes، Delete اکانت ایمو شما حذف خواهد شد.

پس از انجام مراحل بالا شما از برنامه بیرون خواهید آمد و صفحه‌ی ثبت نام برایتان نمایش داده می شود. برای شما این امکان وجود دارد که دوباره در ایمو ثبت نام کنید.