آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت به صورت آنلاین [لینک]

احتمالا برای شما نیز این مشکل پیش آمده باشد که بخواهید عکس را با ایمیل بفرستید ولی حجم آن زیاد باشد، یا بخواهید با کم کردن حجم عکس های سایت خود، سرعت سایت خود را افزایش بدهید ولی نرم افزاری برای این کار نداشته باشید یا بلد نباشید چگونه این کار را انجام دهید.

امروز قصد معرفی چند سایت خوب در زمینه کاهش حجم تصویر آنلاین بدون افت کیفیت را با شما معرفی می کنیم که نه تنها از کاهش حجم تصاویر خسته نخواهید شد بلکه از این ابزار های آنلاین هم لذت خواهید برد. با توجه به این که ابزار های آنلاین زیادی در این زمینه وجود دارند سعی بر ان بود که بهترین ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. در این اموزش کوتاه از digital98 بیاموزید که چگونه حجم عکس های خود را به صورت آنلاین کاهش دهید.

1) optimizilla.com

این وب سایت هم اکنون سرویس کاهش حجم دو نوع فایل jpg و png را ارائه می دهد. پیشنهاد ما به شما استفاده از این سایت است. برتری این وب سایت بهره گیری آن از الگوریتم های پیشرفته کاهش حجم با تمرکز بر عدم افت کیفیت تصاویر تا جای ممکن می باشد.

2) compressnow.com

با استفاده از cpmpressnow می توانید تصاویرتان را به راحتی طی 3 مرحله فشرده کنید. می توانید تا حداکثر 10 تصویر به طور همزمان از رایانه رومیزی یا دستگاه خود انتخاب کنید همچنین می توان پرونده ها را به قسمت drop کنید. سطح فشرده سازی را بر حسب ٪  انتخاب کنید، سپس فشرده سازی را با دکمه فعال کنید. تصاویر فشرده شده را یک به یک دانلود کنید یا پرونده ها را به صورت کلی در یک فایل ZIP دریافت نمائید.

3) compressor.io

وب سایت compressor.io نیز یکی از وب سایت های خوب برای کاهش حجم تصاویر با فرمت های JPEG – PNG – GIF – SVG است که خیلی سریع کار کاهش حجم تصاویر شما را انجام می دهد. این سایت ادعا دارد که می تواند تا 90 درصد حجم تصاویر شما را کاهش دهد در حالی که کیفیت تصویر بازهم در حد قابل قبولی باقی بماند.

از دیگر وب سایت های معتبر و معروف در امر کاهش حجم تصاویر می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است