آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

استعلام تکراری نبودن موضوع پایان نامه ایرانداک [لینک]

 گام اول : به آدرس سایت http://pishineh.irandoc.ac.ir مراجعه کنید.

 گام دوم : در صفحه اصلی با زدن گزینه ” کاربر تازه هستم” ثبت نام کنید.

 گام سوم : اطلاعات خود را در فرم مربوطه با دقت کامل کنید و گزینه ” ثبت نام” را برای تکمیل فرایند ثبت نام بزنید.

 گام چهارم : پس از مشاهده این صفحه یعنی ثبت نام شما با موفقیت انجام شده، به ایمیل شخصی خود بروید تا پیامی که از ایرانداک به شما رسیده است را ببینید.

 گام پنجم : ایمیل مذکور از آدرس pishineh@irandoc.ac.ir ارسال می گردد، ممکن است در پوشه spam باشد. ایمیل را باز کنید و برای تکمیل ثبت نام رو لینک ارسال شده کلیک کنید تا به صفحه کاربری خود در سایت اصلی ایرانداک بروید.

 گام ششم : زمانی که لینک را بزنید به صفحه زیر در سایت اصلی خواهید رفت، در قسمت درخواست (پایین صفحه) موضوع و در صورت تمایل کلید واژگان اصلی موضوع خود را وارد کنید همچنین می توانید اگر دوست داشتید آدرس ایمیل دیگری را هم اضافه کنید تا نتیجه بررسی هم به ایمیل شما هم ایمیل دوم ارسال شود و در نهایت “ثبت و پرداخت آنلاین “را برای پرداخت هزینه مورد نیاز انتخاب کنید.

 گام هفتم : اگر اطلاعات فرم قبل را صحیح وارد کرده باشید به صفحه زیر میرسید ، هزینه ارائه این گواهی رسمی 15.000 تومان می باشد، می توانید بانک دلخواه خود را انتخاب کنید، شماره فاکتور را برای پی گیری یادداشت کنید و در نهایت برای تکمیل فرایند و پرداخت آنلاین گزینه ” تایید و پرداخت” را انتخاب کنید.

 گام هشتم : در این مرحله به صفحه پرداخت آنلاین بانک مربوطه متصل می شوید، دقت کنید با سرعت اینترنت مناسب فراِند را به درستی و کامل انجام دهید، نهایتا پیغام پرداخت موفق را که دریافت کردید شماره پی گیری را یادداشت و فرایند خرید را تکمیل کنید.

 گام نهم : به صفحه اصلی سایت ایرانداک باز خواهید گشت، پاسخ بررسی شما نهایت بین 1 هفته تا 10 روز به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین می توانید برای بازیابی در خواست هایتان به منوی” ” را بروید و یا برای ثبت درخواستی جدید منوی ” ” را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است