درگاه‌ پرداخت شخصی یک لینک اختصاصی است که شما می‌توانید به جای اینکه شماره کارت و یا شماره حساب خود را به دیگران بدهید، این لینک را در اختیار آنها قرار دهید تا به راحتی به شما پرداخت آنلاین داشته باشند.

نیاز نیست شما مدیر یک وبسایت باشید. شما به ازای محصول، خدمت یا هر هدفی که دارید وجه را با لینکی که در اختیار واریز کننده وجه قرار می دهید به حساب شما وجه واریز می شود.

اگر شماره تلفن افراد پرداخت‌کننده را ندارید و یا ترجیح می‌دهید که پرداخت‌کننده‌ها خودشان شماره موبایلشان را برای پرداخت وارد کنند، درگاه پرداخت شخصی راهکاری برای این نیاز شما است.

لینک پرداختی همگانی

لینک‌های پرداختی که از این روش ایجاد می‌کنید برای شماره موبایل خاصی ساخته نمی‌شود و همگانی است! یعنی اگر لینک درگاه شخصی خود را در اختیار هر کسی قرار دهید، می‌تواند از آن به شما پرداخت آنلاین انجام دهد. این لینک شخصی می تواند حاوی نام شخص خود شما باشد.

قابلیت چند بار پرداخت

لینکی که از این طریق ساخته‌ می‌شود، بعد از پرداخت غیرفعال نخواهد شد و افراد دیگر نیز می‌توانند از همان لینک به شما پرداخت کنند.

مبلغ و توضیح اختیاری

این امکان وجود دارد که مبلغ را شما وارد کنید تا پرداخت کننده مبلغ مشخصی به شما پرداخت کند و یا اجازه دهید پرداخت کننده مبلغ دلخواه را وارد کند. اطلاعات دقیقی از این تراکنش ها همیشه در سامانه ی شما خواهد بود.

همچنین، توضیح پرداخت می‌تواند از طرف شما معلوم باشد یا اینکه جایش را خالی بگذارید تا پرداخت کننده توضیح را وارد کند.

چند نمونه از کاربرد‌های درگاه شخصی

– برای یک موضوع نیکوکاری می‌خواهید پول جمع کنید و یک گروه تلگرامی برای آن تشکیل داده‌اید، کافیست یک درگاه شخصی با توضیح مشخصی بسازید و لینک آن را در گروه قرار دهید تا افراد هر مبلغی که تمایل داشتند خودشان پرداخت کنند.

– یک فروشگاه تلگرامی یا اینستاگرامی دارید، می‌توانید به مشتریان لینک درگاه شخصی را بدهید و و یک راهنما نیز در این صفحه قرار دهید که مشتریان در صفحه پرداخت نام، آدرس و رنگ محصول خود را نیز وارد کنند.

– برای نشریه خود اشتراک ماهانه دریافت می‌کنید می‌توانید لینک درگاه شخصی خود را که مبلغ پرداخت را مشخص کرده‌اید بر روی سایت خود قرار دهید و پرداخت‌کننده‌ها در صفحه پرداخت شماره اشتراک خود را وارد کنند.

برای ساخت درگاه شخصی، توصیه می کنیم از درگاه پرداخت های معتبر زیر استفاده نمائید.

https://pay.ir

https://www.zarinpal.com

https://idpay.ir

https://www.payping.ir