بهترین روش استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال

اگر به دنبال روشی آسان و بدون دغدغه و البته رایگان و بدون هزینه برای استخراج و مایننیگ ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین هستید در مکان درستی قرار گرفته اید پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

برای استخراج ارزهای دیجیتال روش های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین این روشها استفاده از مرورگر استخراج بیت کوین است. (از دکمه زیر برای دانلود و شروع استخراج استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید )

در صفحه باز شده برای دانلود نسخه ویندوز روی دکمه آبی دانلود و برای نسخه اندروید روی ایکون گوگل پلی کلیک کنید: (مانند تصویر زیر)

پس از دانلود و نصب آن، از سربرگ مرورگر قسمت افزونه ها بر روی ایکون نرم افزار مانند شکل زیر کلیک کنید:

در این هنگام یک پنل کاربری شما باز میشود که با کلیک بر روی گزینه Max با حداکثر سرعت استخراج بیت کوین آغاز می شود.

همچنین در این پنل شما قادر به مدیریت و تنظیمات فعالیت خود هستید. پس از نصب از این پس مرورگر گوگل کروم شما با این مرورگر ادغام شده و با روشن کردن کامپیوتر و اتصال به اینترنت و البته باز کردن این مرورگر به صورت خودکار استخراج بیتکوین را شروع کنید. این امر برای تلفن همراه نیز صادق است.

چرا باید از این روش استفاده کنیم؟

رشد قیمت ها و ارزش ارزهای دیجیتال بر کسی پوشیده نیست. با استفاده از ارزهای دیجیتال یک دلار همه جای دنیا یک دلار است و همه افراد به آن دسترسی خواهند داشت. زورگویی و حاکمیت ارزی دولت ها با روی کار امدن ارزهای دیجیتال کمرنگ و کمرنگ تر شده است تا جایی که بعضی از دولت ها ناچار به پذیرفتن این ارزهای دیجیتال و وضع قوانین برای حمایت و مدیریت پول خود نموده اند.

امروزه افراد جوان زیادی با خرید و فروش ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری روی انها و گرفتن سود نوسانات بازار این حوزه به مبالغ بزرگی از سرمایه رسیده اند سرمایه هایی که شاید برای یک پزشک با سال ها تجربه و کار ارزو باشد. رشد سرمایه در این بازار با اعمال دانش کافی به صورت تصاعدی بالا خواهد رفت. دیروز یک بیت کوین یک میلیون تومان بود و امروز یک میلیارد تومان و فردا … کسی چه میداند. به هر حال رشد این بازار با الگوی منطقی و جذب سرمایه سرمایه گذاران روز به روز در حال پیشرفت است.

شاید فکر کنید استفاده از این روش خیلی کند باشد یا اینکه چقدر طول خواهد کشید تا شما به یک بیت کوین برسید ولی اینجا دقیقا جایی است که احساس تنبلی ذهن شما به سراغتان آمده و شما را از رسیدن به حداقل یک بین کوین تا یک یا چند سال اینده باز می دارد. پس راه حل چیست؟

بگذارید با یک مثال توضیح دهیم فکر کنید شما چند نهال کاکائو میکارید خب انتظار ثمر دادن این نهال با کاشت و رسیدگی یک هفته ای و دست یابی به دانه های کاکائو به این زودی نه تنها دور از انتظار بلکه خنده دار است!!! طبیعتا مقداری زمان خواهد برد تا نهال به درخت و دانه های کاکائو دست پیدا کند پس هیچ دستاوردی بدون تلاش و البته صرف زمان میسر نمیشود.

پس بهتر است امروز با شناخت این روش در بخش ارزهای دیجیتال زندگی خود سرمایه گذاری کنید تا در اینده از بقیه عقب نمانید. بهترین راه حل برای داشتن حداقل یک بیت کوین در اینده نصب این مرورگر و استفاده از ان بر روی رایانه شخصی یا تلفن همراهتان است…. به هر حال زمان خواهد گذشت و شما هم از کامپیوتر و موبایل استفاده خواهید کرد پس چه بهتر هم اکنون زکاوت بخرج داده و این سرمایه گذاری را از امروز اغاز نمائید تا در اینده حسرت داشتن بین کوین هایی که میتوانستید داشته باشید و ندارید را نخورید.