ساخت حساب در صرافی نوبیتکس Nobitex

اگر به تازگی با ارزهای دیجیتال آشنا شدیده اید و یا اینکه به دنبال یک صرافی مطمعن هستید و قصد سرمایه گذاری در این بازار بسیار سود ده را دارید ما به شما صرافی ایرانی نوبیتکس را پیشنهاد میکنیم. کاربران این سایت قادر خواهند بود ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، دوج کوین و … را به صورت لحظه ای خرید و فروش نمایند.

برای خرید رمزارزها در صرافی نوبیتکس میتوانید به راحتی با پول داخلی اقدام به خرید نمائید. کلیه‌ی فعالیت‌های نوبیتکس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد بنابراین خیال شما راحت است.

خرید ارز دیجیتال با پول ایران ( بهترین بازار خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران )

برای خرید ارز دیجیتال مثل بیت کوین با حساب بانکی شتاب و ایرانی در صرافی نوبیتکس اینجا کلیک کنید.

پس از ثبت نام باید تایید دو مرحله ای را فعال کنید. اکنون یک کد qrcode (همان بارکد خودمان) توسط سایت نمایش داده می شود که باید توسط نرم افزار google authenticator اسکن نمائید تا ارتباط بین حساب شما و این نرم افزار در تلفن همراهتان برقرار شود. با این کار پس از هر ورود به سایت علاوه بر رمز عبور سایت نیاز به یک کد 6 رقمی خواهید داشت که google authenticator آن را برا شما تولید خواهد کرد. ( با انجام آن خیالتان از هک شدن حساب کاربریتان آسوده می شود. برای این کار از تکنولوژی google authenticator استفاده می شود. برای این برنامه روی تلفن همراهتان اینجا کلیک کنید یا در گوگل پلی عبارت google authenticator را سرچ نمائید. )

نمای سیستم نوبیتکس

اکنون همه چیز آماده است. می‌توانید به خرید و فروش انواع ارز دیجیتال پرداخته و از سرویس‌های سایت محبوب نوبیتکس بهره ببرید.

ارزهای دیجیتال امروزه بازاری بسیار بهتر از فارکس و بورس ایران دارند و بهتر است که فرصت را از دست ندهید و هم اکنون از طریق سایت نوبیتکس در سود این بازار سهیم باشید.

پس از خرید ارز، می‌توانید آنرا در کیف پول نگهدارید یا اینکه در خود سیستم معاملاتی نوبیتکس خرید و فروش را انجام دهید.