آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

سایت ویرایش PDF [لینک]

تغییر و ویرایش فایل های PDF و تبدیل آن ها به فرمتی دیگر کار بسیار دشواری است و ماجراهای بسیاری را به دنبال دارد. از طرفی تاکنون روش های مختلفی برای ویرایش و تغییر فرمت فایل های PDF ارائه شده بود که زیاد کاربردی نیستند و یا با زبان فارسی سازگار نبوده است. در این مطلب از digital98.ir به معرفی سایتی خواهیم پرداخت که امکان تغییر فرمت و تبدیل فایل PDF به فایل های دیگر را ساده تر کرده است.

وبسایت smallpdf یک سایت بسیار کاربردی و شناخته شده بوده که بارها از سایت های مختلف معرفی شده است. این سایت قابلیت های متنوعی را در اختیار فایل های PDF قرار می دهد که می توان به مواردی چون تبدیل PDF به Word، تبدیل PDf به عکس، چرخش صفحه، ادغام فایل های PDF، تبدیل فایل های دیگر به فرمت PDF، بازگشایی و دیگر موارد این چنینی اشاره کرد. این سایت تماما امکاناتی را در اختیار فرمت PDF قرار خواهد داد و بسیار کاربردی خواهد بود.

از سوی دیگر باید اشاره کنیم که این سایت از عملکردی ساده و کارایی بالا برخوردار بوده و فقط با چند کلیک ساده می توانید از معضلات استفاده از فایل ها و فرمت های PDF خلاص شوید. در این سایت امکان آپلود و دسترسی به فایل ها از تغییر فضای ابری چون دراپ باکس و گوگل درایو نیز وجود دارد و با زبان فارسی سازگار  است. در نتیجه از هر جایی و به هر زبانی می توانید فایل هایتان را در این سایت آپلود نمایید و از خدمات این سایت جذاب بهره مند شوید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است