آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

نحوه ی تبدیل فایل Image به PDF [لینک]

در این مقاله کوتاه از digital98.ir به شما نحوه ی تبدیل فایل Image به PDF را آموزش می دهیم.

اکنون می توانید از یک سند کاغذی در کامپیوتر خود اسکن بگیرید و آن را به عنوان یک فایل PDF در سیستم ویندوز یا مکینتاش خود ذخیره کنید. اگر در حال حاضر یک فایل اسکن شده از سند خود دارید، می توانید آن را به یک فایل PDF تبدیل کنید. برای این کار باید از یک تبدیل کننده ی آنلاین استفاده کنید.

مراحل :

1. وب سایت PNG to PDF را باز کنید. برای این کار به آدرس png2pdf.com بروید. اگر نتوانستید از یک سند با فرمت PDF اسکن بگیرید می توانید آن را بعدا به فرمت PDF تبدیل کنید.

اگر فایل را در کامپیوتر خود با فرمت JPG اسکن گرفتید به http://jpg2pdf.com/ بروید.

2. روی UPLOAD FILES کلیک کنید. این گزینه در وسط صفحه قرار دارد. با انجام این کار پنجره File Explorer (Windows) یا Finder (Mac) باز می شود.

3. تصویر اسکن شده خود را انتخاب کنید. به پوشه ای که تصویر اسکن شده خود را در آن ذخیره کرده اید, بروید. سپس روی تصویر کلیک کنید تا انتخاب شود.

4. روی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه پایین, سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار تصویر با فرمت PNG (یا JPG) در سایت PDF آپلود خواهد شد.

5. صبر کنید تا تصویر به فرمت PDF تبدیل شود. این مرحله تنها چند ثانیه طول می کشد.

6. روی DOWNLOAD کلیک کنید. این گزینه زیر فایل تبدیل شده و در وسط پنجره قرار دارد. با انجام این کار فایل PDF در کامپیوتر شما دانلود می شود.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است