اندازه فایل های PDF را بدون از دست دادن کیفیت کاهش دهید

در این مقاله ما بهترین راه را برای کاهش اندازه فایل های PDF بدون از دست دادن کیفیت معرفی می کنیم. این روش را می توان با استفاده از وب سایت smallpdf.com انجام داد، که با آن می توانید اندازه فایل های PDF خود را با مقدار شگفت انگیز کاهش دهید.

سایت محبوب smallpdf.com

به https://smallpdf.com/compress-pdf بروید، آن را پیشنهاد می کند نصب پلاگین smallpdf در مرورگر Google Chrome. اگر تصمیم به استفاده از این سایت برای مدت زمان طولانی دارید، توصیه می کنیم آن را نصب کنید.

در حال حاضر بر روی قطره PDF در اینجا کلیک کنید و سپس فایل PDF را که می خواهید پیدا کنید (یا فایل PDF را بکشید و آن را در بخش “قطره PDF در اینجا بکشید). پس از آن، فایل PDF شما آپلود می شود.

در حال حاضر دو گزینه برای کاهش حجم داده شده نمایش داده می شود. گزینه فشرده سازی پایه را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه گزینه انتخاب گزینه کلیک کنید تا فرایند کاهش حجم و فشرده سازی را به صورت خودکار شروع کنید.

روی دانلود در صفحه جدید کلیک کنید. انتخاب کنید که در آن شما می خواهید فایل فشرده ذخیره شود. بر روی دستگاه شما یا فضای ابر شما. یک فایل PDF کوچکتر بر روی رایانه شما در محل مشخص شده ذخیره می شود.