آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

بازگرادنی سایت با بکاپ اتوماتیک هاست (JetBackup) [لینک]

Jetbackup نرم افزاری است که جهت تهیه بکاپ و مدیریت آن در cPanel استفاده می شود. در این نرم افزار قابلیت هایی قرار داده شده است که به شما این امکان را می دهد تنها از بخشی از اطلاعات موجود بر روی هاست و یا ایمیل ها و دیتابیس بکاپ تهیه کرد و یا آنها را بازگردانی کنید.

اگر که سایتتان به نحوی از دسترس خارج شده و نمی دانید مشکل از کجاست…
اگر که از افزونه ای استفاده کرده اید و باعث از دست رفتن سایتتان شده…
اگر از کدی استفاده کرده اید که باعث شده سایت از دست برود…
اگر که به بالا امدن سایت چند روز پیشتان راضی هستید…
نیاز نیست نگران باشید یا از اول بکوبید و بسازید.

با digital98 همراه باشید و مراحل زیر را دنبال کنید؛

1- وارد cPanel شده به بخش JETBACKUP بروید. همانطور که می دانید این بخش شامل گزینه های Full Account Backups, File Backups, Dtabase Backups و Email Backups می باشد هر یک از این گزینه ها برای تهیه بکاپ از اطلاعات بخشی از هاست استفاده می شود.

2- بر روی Full Account Backups کلیک کنید.

3- پس از کلیک بر روی گزینه Full Account Backup صفحه ای را مشاهده خواهید کرد. ابتدا به اخرین صفحه بکاپ ها مراجعه نمایید (یاید با توجه به تاریخ بکاپ ها بدانید کدام بکاپ برای بازگردانی مد نظر شماست، سپس بکاپ مورد نظر را پیدا کنید.)

4- برای بازگردانی بکاپ از گزینه Restore استفاده کنید. بعد از گذشت مقدار زمانی، سایت به حالت مصادف با زمانی که انتخاب کرده اید باز می گردد.

5- و اگر نیاز بود بکاپ را دانلود نمایید از  گزینه Generate Download استفاده کنید.

6- با کلیک بر روی گزینه Generate Download بعد از گذشت چند دقیقه (بسته به میزان حجم اطلاعات روی هاست این زمان متغییر است) می توانید بکاپ را دانلود نمایید و یا از روی هاست حذف کنید.

نکته 1 (پس از کلیک بر روی Generate Download) گزینه Remove Download به این دلیل قرار داده شده است که بکاپ تهیه شده فضایی از هاست شما را اشغال نکند تا بتوانید انرا در صورت نیاز حذف نمایید.

نکته 2 در JetBackup این قابلیت قرار داده شده است که بتوان تنها از یک سری از فایل های روی هاست بکاپ تهیه کرد و یا تنها بخشی از فایل ها را بازگردانی کرد، برای این کار از گزینه File Backups استفاده می شود.  با انتخاب فایل های مورد نظر می توانید از این گزینه استفاده نمایید.

… روال بکاپ گرفتن از ایمیل ها و دیتابیس نیز مشابه Full Account Backup می باشد…

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است