آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

ملزومات شروع یک ایده [لینک]

ملزومات شروع یک ایده؛ دانستن چه مطالبی پیش از شروع و دنبال کردن ایده ها ضروری است؟

شاید همین حالا چندین ایده در زمینه طراحی سایت وردپرس در ذهن خود داشته باشید و تصمیم گرفته باشید که آنها را به مرحله اجرا در آوردید. ولی پیشنهاد می کنم اگرهنوز نمی دانید که بازار تا چه اندازه به ایده شما نیاز دارد و اینکه در آینده برای شما پول ساز خواهد بود یا نه این مقاله را مطالعه کنید.
همگی ما به دنبال ایده هایی هستیم که تازگی داشته باشد و بتواند آمار وسیعی از مردم را ملزم به استفاده از خود گرداند. بنابراین بدون فوت وقت دوست داریم تا آنها را عملی کنیم. این تصور که با داشتن یک ایده خوب و عالی به سرعت به پول و رد آمد می رسیم کاملا اشتباه است. و نباید به محض اینکه یک ایده به ذهنمان خطور می کند با پذیرش تمامی خطرات و ریسک هایی که در آن زمینه وجود دارد سرمایه گذاری کنیم.
اگر دقت نکنید و بدون فکر اقدام کنید نه تنها موفق نمی شوید بلکه ایده خود را هم فاقد اعتبار می کنید.

داشتن یک برنامه هدفمند برای آینده
سعی کنید قدم به قدم جلو بروید و قدم های بعدی را برای خودتان مشخص کنید. خود را مورد سنجش قرار دهید و ببنید دوست داری تا سال بعد چه میزان پیشرفت کنید؟ بعد از آن چه؟ همه چیز را از قبل برای خود شفاف گردانید تا براساس همان بتوانید برنامه های خود را برای آینده تنظیم کنید.

چه کسانی بازار هدف شما را تشکیل می دهد؟
باید از همان ایتدای کار مشتریان اصلی خود را شناسایی کنید. جامعه آماری آنها اکثرا از چه کسانی تشکیل شده است؟
اگر اقتصاد بازار دچار رکود شود و یا بالعکس چه اثراتی روی ایده شما خواهد گذاشت؟

رقبای اصلی شما چه کسانی هستند؟
بررسی رقیبان کاری می تواند نکات زیادی را به یادآور بشود. بنابراین اگر در زمینه کاری خود رقیبی دارید عملکرد اور را مورد بررسی قرار دهید . اینکه چرا مشتری با وجو آنها به سراغ شما بیایند ؟ چه چیز تازه ای برای آنها دارید و مزیت و برتری شما نسبت به دیگران چیست؟
اگر هم تنها خودتان هستید باز هم باید بررسی کنید که چرا تا کنون چنین ایده ای اجرا نشده، یا زیادی بی ارزش بوده و یا یک ایده نو و تازه که هنوز شکل نگرفته است.

پول در آوردن از ایده
شما قبل از اینکه بتوانید پول بدست بیاورید باید یا یک خدمت برای ارائه به مردم داشته باشید و یا محصولی که بتوانید آن را به فروش برسانید.
تمامی آنچه که گفتیم فقط نکاتی کوچکی بودن برای اینکه با چشم باز عمل کنید به و بتوانید در هر زمینه ای که قصد فعالیت دارید به بهترین نحو عمل کنید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است