آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

تبدیل متن روی عکس به متن تایپی و قابل ویرایش [لینک]

تکنولوژی OCR به شما امکان تبدیل تصاویر به اسناد متنی قابل ویرایش را می دهد سپس شما می توانید به راحتی فایل متنی خود را اصلاح و ویرایش کنید. دراین پست از digital98 به شما 3 سایت که به صورت انلاین تصاویر متنی شما را به متن قابل ویرایش تبدیل می کنند معرفی می کنیم.

OCR Convert

یکی از سایت هایی است که می تواند تبدیل عکس متنی به متن را انجام، دهد کار با این سایت بسیار ساده است در ضمن این سایت توانایی تبدیل pdf به متن را هم دارد . یکی از ویژگی های این سایت توانایی تبدیل دسته ای می باشد یعنی شما می توانید چند فایل را انتخاب کنید وسپس انها را تبدیل کنید . از دیگر ویژگی های این سایت پشتیبانی از عکس ها با متون به زبان انگلیسی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی و هلندی می باشد.
شما با کلیک بر روی دکمه choose file  فایل هایی را که میخواهید تبدیل کنید را انتخاب می کنید . لیست فایل های شما در زیر این دکمه نمایش داده می شود .با کلیک بر روی دکمه Convert عملیات تبدیل انجام می شود.

onlineocr.net

یکی از سایت های قدر تمند در این زمینه می باشد کار با آن بسیار ساده است شما فقط باید تصویر متنی خود را انتخاب کنید سپس تصویر را انتخاب کنید و همچنین نوع فایل خروجی را نیز مشخص نمایید، بعد روی Convert کلیک کنید.

 i2ocr 

یکی از سایت های قدر تمند در این زمینه می باشد کار با آن بسیار ساده است شما فقط باید زبان تصویر را انتخاب کنید سپس تصویر متنی خود را انتخاب کنید که ایا لینک است یا فایل عکس، و بعد روی Exteract Text کلیک کنید.

 

بیشتر: نرم افزار تبدیل متن عکس به متن تایپ شده

بیشتر: تبدیل عکس نوشته فارسی به متن با OCR و گوگل درایو

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است