torob.com چیست؟

با استفاده از سایت ترب ارزان‌ترین قیمت بازار را بخرید!

ما نیاز به ربات یا سامانه‌ای برای مقایسه مرتب قیمت کالاها در فروشگاه‌های آنلاین داریم. خوشبختانه چنین سیستمی با نام «ترب» در دسترس است. وظیفه ترب نمایش بهترین قیمت بازار است. ترب هم به صورت اپلیکیشن اندروید و هم موتور جستجوی وب قابل استفاده است.

چرا ترب؟! خریداران مشکلاتی دارند از جمله؛

۱- مجبورند در هر سایت خریدی که وارد می‌شوند، با زحمت محصول مورد نظر و قیمت‌اش را پیدا کنند. گاهی فروشگاه‌ها، موتور جستجوی خوب دارند و گاهی هم موتور جستجو کمکی نمی‌کند و شما مجبور می‌شوید با زحمت وارد دسته‌بندی مربوطه شوید و کالا را پیدا کنید.

۲- ما به حکم تجربه، با برخی از فروشگاه‌های آنلاین آشنایی داریم، اما در عین حال نمی‌دانیم که در مورد برخی از کالاها فروشگاه‌هایی هستند که تخصصی‌تر هستند و قیمت‌شان هم مناسب‌تر است.

۳- حالا تصور کنید که می‌خواهید اقتصادی خرید کنیم و هر بار مجبور شویم که برای اینکه بفهمیم قیمت یک کالا به مبلغ موجود در جیب ما نزدیک شده یا نه، وارد سایت ۴-۵ فروشگاه بشویم.

۴- گاهی فروشگاه‌های آنلاین، به صورت محدود، تخفیف‌های خوب می‌دهند و ما از آنها بی‌اطلاع می‌مانیم.

۵- گاهی قیمت محصول‌ها و گجت‌های نوبرانه، بعد از اینکه یک ماهی بالا باقی مانده، ناگهان افت می‌کند و به قیمت واقعی نزدیک‌تر می‌شود، اما چون ما از این افت مطلع نیستیم، صبر می‌کنیم و دو سه ماه بعد، وقتی که دیگر گجت نوبر نیست و داشتن‌اش چندان تفاخر یا لذتی ندارد، محصول را می‌خریم!

ویژگی‌های اپلیکیشن ترب:

● جستجو در بیش از ۳۵ فروشگاه معتبر اینترنتی
● جستجو در بیش از ۳۳۰،۰۰۰ محصول
● امکان اطلاع از تغییر قیمت کالای همه‌ی فروشگاه‌ها به شکل نوتیفیکیشن
● نمایش پیشنهادهای ویژه‌ی روزانه فروشگاه های اینترنتی
● امکان گشتن در بیش از ۳۰۰ دسته بندی
● شامل دسته بندی های موبایل، لپ‌تاپ، لوازم دیجیتال، پوشاک، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی و …خب، می‌بینید که با استفاده از این سایت یا اپلیکیشن آن می‌توانید کار در وقت صرفه‌جویی کنید و خریدهایی زودهنگام‌ تر و اقتصادی‌ تر داشته باشید.

دانلود ترب از کافه بازار

دانلود ترب از گوگل پلی

دانلود ترب از مایکت