با استفاده از افزونه ی hacklog remote attachment می توانید فایل های پوشه رسانه را به هاست دانلود منتقل کنید و هینطور از این به بعد هر فایلی یا عکسی که اپلود کنید به داخل هاست دانلود اپلود می شود گه باعث سبک شدن هاست اصلی و کاهش مصرف پهنای باند می شود.

این افزونه در واقع فایل های پوشه رسانه های سایت شما را در یک هاست دیگر جدای هاست اصلی سایتتان ذخیره می کند که چند مزیت دارد از جمله:

سبک شدن هاست سایت هایی که حجم عکس ها و فایل های ان ها زیاد می باشد.

کمتر شن هزینه های هاست با توجه به اینکه قیمت هاست های دانلود به این دلیل که دارای دیتابیس نمی باشند کمتر می باشد و بیشتر حجم مصرف شده توسط سایت شما هم به هاست دانلود منتقل شده.

برای سایت هایی که بازدید بالایی دارند و می خواهند از هاست های پرترافیک که دارای حجم پایین و سرعت بالا و قیمت بالایی دارند استفاده کنند، در هزینه ها کمک می کند.

این افزونه از شما اطلاعات ftp هاست دانلود را گرفته و تست می کند و اگر اتصال برقرار شد پیام موفقیت اتصال را نمایش می دهد که بعد از ان می توانید فایل هایی که اپلود می کنید بدون دردسر و به صورت اتوماتیک بر روی هاست دانلود اپلود کنید و همینطور با کلیک بر روی دکمه ای که افزونه به شما نشان داده است می توانید فایل های موجود در پوشه رسانه ها را به راحتی به هاست دانلود جدید منتقل کنید.