تبدیل کردن فایل ویدیویی به فرمت محبوب  گیف GIF

مطمئنا برای آن دسته از عزیزانی که مثل خود من پژوهش و فعالیت زیادی در زمینه وب و فیلم و یا حتی کاربران شبکه های اجتماعی مثل تلگرام دارند، اتفاقی و به صورت ناخودآگاه مجبور شدیم که یک فیلم و یا ویدیو با فرمت های مختلف از قبیل MP4 –  AVI – WEBM – FLV – MOV را تبدیل و یا تغییر فرمت دهیم به فرمت GIF و ویدیویی که احتمالا دارای صدا باشد مسلما بعد از تغییر فرمت آن به گیف، صدای قبلی خودش رو از دست خواهد داد.

این مورد می تواند کاربرد های بسیاری در دنیای کامپیوتر داشته باشه، حال در این مقاله از قصد معرفی وب سایتی را داریم که به کمک آن می توان این کار را به آسانی و بدون نیاز به نرم افزار خاصی و به صورت آنلاین انجام داد!

آموزش تبدیل آنلاین ویدیو به GIF

جهت تبدیل ویدیو ها ی مختلف به فرمت گیف Gif ( تبدیل فیلم به گیف ) لازم است برنامه های مربوطه را بر روی سیستم عامل ویندوز خود نصب کنید، اما ممکنه این دسترسی برای دانلود و نصب نرم افزار مربوطه را نداشته باشیم! نگران نباشید شما می توانید به صورت آنلاین ویدیو های خود را از طریق سایت ezgif.com آپلود و تبدیل به تصویر متحرک کنید آن هم بسیار آسان!

مراحل به صورت قدم به قدم و آسان

  1. وارد سایت ezgif.com شوید.
  2. بر روی دکمه ی Choose File کلیک کنید.
  3. در کادر باز شده فایل ویدیو خود را انتخاب و بر روی Open کلیک کنید.
  4. بر روی دکمه ی Upload کلیک کنید و کمی منتظر بمانید تا فایل از کامپیوتر و یاسیستم شخصی شما بر روی سایت انتقال داده شود.
  5. در صورت تمایل تنضیمات پیشرفته را انجام دهید و در غیر این صورت بر روی دکمه ی Convert To Gif کلیک کنید.
  6. حال تصویر شما تبدیل شده و یک بار دیگر برای شما به نمایش در خواهد آمد که کمی پائین تر آن دارای گزینه ای می باشد به نام Save که با زدن آن فایل گیف را ذخیره می کند.

اموزش تصویری زیر را جهت تبدیل ویدیو به گیف مشاهده نمایید…

ایا تا کنون به خوشمزگی این وبسایت کاربردی پی برده بودید؟!