آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

کد نمایش دسته بندی موضوعات و برچسب محصولات در edd [لینک]

اگر می خواهید با استفاده از افزونه easy digital download (دانلود به ازای پرداخت) وردپرس سایت فروش فایل راه اندازی کنید می توانید آنرا با پوسته وردپرس سازگار کنید تا بازدهی بیشتری داشته باشد، مثلا می توانید توسط کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd در قالب وردپرس را در بخشی از سایت جهت نمایش دسته بندی محصولات نمایش دهید، با این کار دسترسی کاربران به فهرست طبقه بندی شده فروشگاه راحت تر خواهد بود.

کد نمایش دسته موضوعی افزونه edd

در وردپرس با استفاده از تابع the_category در حلقه کوئری امکان نمایش نام دسته بندی که مطلب در آن قرار دارد میسر می شود اما این تابع برای افزونه edd جوابگو نیست و برای نمایش نام دسته بندی محصول در مطلب معرفی آن باید از کد زیر (کد اول) استفاده کرد.

همچنین برای نمایش فهرست تمام دسته بندی موضوعی که در داخل افزونه edd ساخته ایم می توانیم با ایجاد تغییراتی در تابع wp_list_categories آنرا در هر مکان از قالب وردپرس نمایش دهیم برای اینکار از کد دوم استفاده کنید.

//code1: show cat in wordpress loop - products page
<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category' , ' ' , ' , ' , '' ); ?>
//sode2: all edd category show in theme
<ul>
<?php wp_list_cats
('sort_column=NAME&optioncount=0&hierarchical=1&taxonomy=download_category'); ?>
</ul>

کد نمایش برچسب یا تگ محصولات افزونه edd در قالب وردپرس

برای نمایش تگ مطالب وردپرس از تابع the_tags استفاده می کنیم اما این تابع توانایی نمایش برچسب محصولات edd را ندارد لذا برای نمایش تگ کالا در مطلب باید از تابع زیر استفاده کرد.

<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_tag', '', ', ', '' ); ?>

 

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است