آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

مشاهده لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام – Active Sessions [لینک]

اگر قصد دارید تا لیست دستگاه هایی که اکانت تلگرام شما در آن‌ها فعال است را مشاهده کنید، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
 • گزینه Active Sessions را انتخاب کنید.

در این شرایط لیستی از دستگاه های مختلف نمایش داده می‌شود که اکانت تلگرام شما در آن‌ها فعال است. اگر در این لیست دستگاهی را مشاهده کردید که به نظرتان عجیب و ناشناس است، سریعا نام آن را لمس و در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه OK را انتخاب کنید. سپس حتما قابلیت تایید دو مرحله ای را برای اکانت خود فعال نمایید. برای آشنایی با نحوه فعال سازی این قابلیت می‌توانید از مقاله “آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای تلگرام (Two Step Verification)” کمک بگیرید.

در برخی شرایط ممکن است زمانی که شما با هدف حذف دستگاه از لیست Active Sessions وارد عمل می‌شوید، با ارور خاصی مواجه گردید که به شما اجازه حذف آن دستگاه را ندهد. این حالت زمانی اتفاق می افتد که شما به تازگی با دستگاه جدیدی به تلگرام متصل شده اید. برای عمل کردن و حذف دستگاهی متصل باید 24 ساعت از زمان ورود شما به دستگاه جدید سپری شود. پس از سپری شدن زمان 24 ساعت می توانید اقدام به حذف دستگاه های متصل نمایید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است