آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

کد دریافت و نمایش اطلاعات حساب یک کاربر به خودش [لینک]

در پی عضویت کاربران در سایتمان باید بدانیم که هر کاربر یک پروفایل مخصوص به خود دارد که می تواند اطلاعات مربوط به خودش را به صورت شخصی وارد کند. پروفایل کاربران در حالت عادی در پیشخوان به آنها نمایش داده می شود و می توانند اطلاعات خود را از پیشخوان مدیریت کنند.

ساختن یک صفحه مخصوص در سایت برای پروفایل کاربران باعث حرفه ای تر شدن سایتتان می شود. در این مطلب از digital98.ir قصد داریم نحوه دریافت و نمایش اطلاعات یک کاربر در یک صفحه را تشرح کنیم.

ابتدا یک فایل PHP در پوشه قالبتان ایجاد کنید و آن را به عنوان یک قالب برگه تعیین نمایید. سپس یک برگه ایجاد کرده و ادامه آموزش را دنبال کنید. نحوه ایجاد برگه را در زیر توضیح مختصری می دهیم؛

برای معرفی یک فایل PHP به عنوان قالب برگه، ابتدا باید فایل مورد نظر را در پوشه قالب فعلی قرار دهیم، سپس فایل PHP را باز کرده و کد زیر را در ابتدای فایل قرار دهیم:

<?php
/*
Template Name: Test Page For digital98
*/
?>

اطلاعات درباره کد:

شما با این کد می توانید نام های مختلفی برای قالب برگه هایتان انتخاب کنید. در کد بالا، نام قالب برگه جدید ما Test Page Fore digital98 است که شما هر نام دیگری که بخواهید می توانید بجای آن وارد کنید.

پس از قرار دادن این کد و تغییر نام قالب، به “افزودن برگه” یا “ویرایش برگه” مراجعه کنید و از سایدبار سمت چپ صفحه، قالب سفارشی خود را انتخاب کنید. سپس یک برگه با این قالب جدید بسازید و آن را مشاهده کنید!

شما می توانید در این فایل PHP هر کدی را که بخواهید قرار دهید.

مثلا برای دریافت و نمایش اطلاعات حساب یک کاربر به خودش کد زیر را در فایل PHP که ایجاد کرده اید قرار دهید:

<?php global $current_user;
get_currentuserinfo();
echo 'نام کاربری: ' . $current_user->user_login . "\n";
echo 'ایمیل شما: ' . $current_user->user_email . "\n";
echo 'نام شما: ' . $current_user->user_firstname . "\n";
echo 'نام خانوادگی شما: ' . $current_user->user_lastname . "\n";
echo 'نام نمایش شما: ' . $current_user->display_name . "\n";
echo 'شناسه: ' . $current_user->ID . "\n";
?>

در کد بالا همانطور که مشاهده می کنید، عناوین قسمت ها پارسی است و به راحتی می توانید تشخیص دهید هر خط چه اطلاعاتی از کاربر دریافت و نمایش می دهد.

نکته : این کد تنها اطلاعات کاربران وارد شده را به آنها نشان می دهد. شما نمی توانید توسط این کد، به طور ثابت تعیین کنید که اطلاعات چه کاربری دریافت و نمایش داده شود.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است