آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

حلقه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد [لینک]

اگر در سایتهای آموزش وردپرس به دنبال کد و یا افزودن قابلیت خاصی به مطالب تان جستجو کرده باشید احتمالا با مطالبی روبرو شده اید که در آن گفته شده برای افزودن فلان قابلیت به مطالب کد خاصی را در حلقه وردپرس قرار دهید و این سوال برایتان ایجاد شده باید که حلقه وردپرس چیست و چه کاربردی دارد و در کجا باید به جستجوی آن بپردازید. در واقع هر سیستم مدیریت محتوای php برای نمایش مطالب، برگه ها، دسته بندی ها و … از حلقه و دستورات شرطی php استفاه می کند تا بتواند اطلاعات را از پایگاه داده نمایش دهد، وردپرس نیز از حلقه ( the_loop ) برای نمایش مطالب استفاده می کند.

کدهای زیر شروع حلقه وردپرس را نشان می دهند.

<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

برای نمایش یک مطلب کامل در سایت تان نیاز به استفاده از توابع فراخوانی عنوان مطلب، لینک مطلب، محتوا و توضیحات نوشته، برچسب ها و … بعد از کد بالا و در واقع در درون حلقه را دارید.

کدهای زیر نیز پایان حلقه وردپرس را نشان می دهند.

<?php endwhile; else : ?>
    <p><?php _e( 'متاسفم هیچ مطلبی جهت نمایش وجود ندارد .' ); ?></p>
<?php endif; ?>

در کد بالا اگر مطلبی جهت نمایش وجود نداشته باشد، متن خطا به نمایش در می آید که می توانید به جای متن از یک کوئری وردپرس دیگر و پیشنهاد چند مطلب دیگر به کاربران استفاده کنید. برای اینکه بتوانید طراحی سایت با وردپرس را به خوبی بیاموزید نیاز دارید تا به توابع وردپرس تسلط کافی را داشته باشید پیشنهاد ما مطالعه بخش توابع وردپرس ( codex wordpress ) می باشد.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است