آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

فید RSS چیست؟ [لینک]

ممکن است شما هم اصطلاح “فید RSS” یا “خوراک RSS” و یا سایر اینها به گوشتان خورده باشد و از آن سر در نیاورده باشید. شاید هم دنبال آن گشتید ولی به نتیجه نرسیده اید. باور کنید پس از استفاده از RSS هرگز نمیتوانید آن را ترک کنید.

RSS به چه دردی می خورد؟

برای مثال شما به ۲۰ سایت علاقمند هستید و هر روز مطالب آن ها را ئنبال می کنید. یقینآ برای خواندن آنها سختی زیادی را متحمل می شوید. باید تک تک آن ها را چک کنید و ممکن است یکی از آنها از دستتان در برود یا فراموش کنید. در صفحات متعدد مرورگر خودتان گم می شوید و در نهایت از رسیدن به هدف اصلی که خواندن مطالب آن سایتها باشد عاجز می شوید. هر روز باید مدتی را صرف لود شدن قالب گرافیکی سایت ها کنید که ارزشی برای شما ندارند و تکراری شده اند، فقط به خاطر حجم بیخودشان، پهنای باند از دست خواهید داد… باید تبلیغات سایت ها را تحمل کنید آن هم با سرعت اینترنت های ایران  برای اتمام همه این دردسر ها RSS اینجا به کمک شما می آید. هر سایت (به شرطی که خوراک RSS داشته باشد که اکثرا دارند) دارای یک آدرس برای خوراک مطالبش است برای مثال آدرس خوراک مطالب سایت digital98 ادرس /http://digital98.ir/feed است که در مرورگر اپرا و موزیلا به خوبی نمایش داده می شود.
کافیست این لینک را در مرورگر اپرا و موزیلا فایرفاکس خودتون اجرا کنید تا برنامه خبرخوان شما آن را به لیست سایت هایی که شما آنها را دنبال می کنید اضافه کند. از این به بعد لازم نیست هر روز وارد سایت های مورد علاقه تان شوید تا مطالب آن را بخوانید فقط برنامه خبر خوان خودتان را اجرا می کنید و آن با سرعت ده ها برابر تا فقط مطالب جدید را به شما نشان دهد.

در مرورگر ها قسمتی مخصوص RSS هست که می توانید با اضافه کردن لیست وب سایت ها در آن قسمت، از به روز شدن آن ها بدون سر زدن به خود سایت و فقط از طریق خبرخوان ظرف چند ثانیه مطلع شوید.

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است