آیا میدانید 99 درصد ایردارپ های غیر رایگان جعلی و کلاهبرداری هستند! پس لطفا گول نخورید. پولدار شدن یک شبه خیالی خام و رویایی بیش نیست و میسر نمیشود به این جمله ایمان بیاورید.

چرا باید وردپرس را اپدیت کنیم؟ [لینک]

در این مطلب از digital98.ir اهمیت بروزرسانی وردپرس را مرور می کنیم.

اگر سایت وردپرسی دارید حتما هر از چند گاهی با چالش بروزرسانی وردپرس و افزونه ها مواجه هستید. پس با این مقاله از digital98 همراه باشید تا از این به بعد راحت تر و سریع تر تصمیم بگیرید و بلافاصله اقدام به بروز رسانی وردپرس نمایید.

چرا افراد در برابر بروزرسانی وردپرس اینقدر مقاومت نشان می دهند، هفته ها پیغام بروزرسانی وردپرس و دکمه نارنجی رنگ بروزرسانی رو مشاهده می کنند اما حاضر به آپدیت وردپرس نیستند!!!

بروزرسانی وردپرس

دلایل زیادی برای آپدیت وردپرس وجود دارد. در این بخش مهم ترین دلایل بروزرسانی وردپرس را خاطرنشان می شویم.

۱ – افزایش امنیت

ایا می دانید بیش از ۸۰ درصد سایت هایی که هک شده اند وردپرس اپدیت نبوده اند؟ یکی از مهم ترین دلایل انتشار نسخه های جدید وردپرس رفع باگ های امنیتی است، درواقع قضیه از این قرار هست که در هر نسخه از وردپرس، کارشناسان امنیتی به دنبال راه نفوذ به وردپرس هستند و به محض شناسایی راه نفوذ برای هک کردن وردپرس، ان را به تیم مرکزی وردپرس گزارش می دهند تا با انتشار نسخه جدیدی از وردپرس اون راه نفوذ رفع نقص و باگ های امنیتی هم فیکس گردند.

۲ – اضافه شدن امکانات جدید

با به روزرسانی نسخه وردپرس ویژگی های جدیدی هم به ان اضافه می شود: به عنوان مثال وردپرس نسخه ۴٫۸ دارای سرعت بالا در بارگذاری افزونه ها و وردپرس نسخه ۴٫۹ با داشتن ویژگی ویرایش تصاویر یکی از بهترین نسخه های وردپرس لقب گرفت، ضمن اینکه افزونه ها و قالب های وردپرس هم مجبور خواهند شد خود را با وردپرس نسخه جدید اداپته و منطبق با قواعد و استاندارد های وردپرس جدید ارائه شوند.

۳ – افزایش سرعت وردپرس

سرعت لود سایت یکی از مهم ترین فاکتور های سئوی سایت محسوب می شود و این فاکتور تاثیر مستقیم بر رشد کسب و کار شما دارد، وردپرس در هر نسخه جدید تلاش خواهد کرد از سرعت اجرای بهتری برخوردار گردد.

دانلود اخرین نسخه وردپرس فارسی

مطالب مرتبط ؛

 • به کانال ارز دیجیتال رایگان بپیوندید کانال ارز دیجیتال

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بدون دیدگاه
  وبلاگ
  © 2021 - کلیه حقوق برای دیجیتال 98 محفوظ است